• +48 502 21 31 22

Warsztaty dotyczące transakcji walutowej już w najbliższy czwartek!

Projekt: Gospodarka Finanse Prawo i podatki

Webinar skierowany jest zwłaszcza do osób, które nadzorują transakcje walutowe i osobiście je przeprowadzają w swoich firmach.

Zespół Enterprise Europe Network Katowice Fundusz Górnośląski SA zaprasza na bezpłatne warsztaty online, które odbędą się 21.10.2021r. w godzinach 11:00 - 13:00. Tematem wydarzenia będzie wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób, które nadzorują takie transakcje.

W mniejszym stopniu korzyści z webinaru mogą uzyskać osoby zajmujące się kwestiami księgowymi oraz handlowymi w firmie.

Prowadzącym warsztaty będzie pan Jacek Maliszewski - główny ekonomista DMK - z 25 letnim doświadczeniem na rynku walutowym. Przedstawi on słuchaczom jego ulubioną strategię, pomocną w ustalaniu momentu dokonywania przewalutowań (sprzedaży waluty oraz zakupu waluty).

Strategia ta polega na zamykaniu pozycji walutowej (neutralizowaniu ryzyka kursowego) w odpowiednich momentach czasu, z wykorzystaniem wskaźnika Stochastic - jako wskaźnika analizy technicznej wykresów kursów walut. 

Zarejestrować można się do 20.10.2021r. poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej.

Warsztaty będą składać się z dwóch częśc:

1. W części pierwszej prowadzący przedstawi najnowsze prognozy trzech kursów walutowych: EUR/PLN, USD/PLN oraz EUR/USD i bieżąca sytuacja na tych trzech rynkach

2. W drugiej części omówiony zostanie wskaźnik Stochastic. 

Najbardziej aktywni uczestnicy spotkania otrzymają pamiątkową książkę, którego autorem jest prowadzący warsztaty - wraz z dedykacją.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka