• +48 502 21 31 22

Kolejne indywidualne konsultacje prawne za nami

Projekt: Prawo i podatki

Dnia 25.03.2021 odbyły się indywidualne konsultacje prawne. Udzielała ich radca prawny Martyna Michta z kancelarii KRPM Legal

Z ramienia Śląskiego Porozumienia Gospodarczego ŚLĄSK.ONLINE, jak co czwartek, 25 marca odbyły się bezpłatne, indywidualne konsultacje prawne w formie online.

W znacznej części poświęcone były one jednej z najistotniejszych zmian podatkowych tj. opodatkowaniu spółek komandytowych podatkiem CIT.

Firmy, biorące udział w konsultacjach, uzyskały informację na temat tego jak uniknąć podwójnego opodatkowania, jak przekształcić spółkę w sposób bezpieczny pod względem podatkowym oraz jakie dodatkowe obowiązki są z tym związane.
Wśród tematów poruszanych na konsultacjach były również zagadnienia prawne związane z bieżącym prowadzeniem biznesu jak umowy handlowe, prawo pracy, przekształcenia i reorganizacje.

Konsultacji udzieliła radca prawny Martyna Michta, właściciel Kancelarii KRPM Legal.

Indywidualne konsultacje prawne odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 8 do 17. Obowiązuje wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani konsultacjami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego tel. 533 377 855; mail: [email protected]

Zachęcamy także do wypełnienia ankiety na temat zapotrzebowania na konsultacje prawne. Celem ankiety jest analiza zainteresowania poradami o określonych tematach. Wyniki zostaną wykorzystane do stworzenia odpowiednich wydarzeń

/oprac. d/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka