• +48 502 21 31 22

Fitness dla Zdrowia z Akademią Fitness na Arenie Rafako 3 października

Branża: Sport Wypoczynek Rekreacja Noclegi Siłownie i fitness cluby
Projekt: Praca

W ramach programu przygotowano zajęcia prowadzone przez instruktorów Akademii Fitness dla mieszkańców Raciborza i okolic w każdym wieku.

Program rozpocznie się o godzinie 16.00 treningiem prozdrowotnym, który poprowadzą Ania Leśniak, Agata Szczepaniak i Monika Madgewicz. O godzinie 17.00 zaprosimy na trening wzmacniająco-spalający, który poprowadzą Ania Kocoń-Śliwa, Ania Grzelak i Ania Rosga. O godzinie 18.00 razem z Agnieszką Stępkowską, Kariną Krybus i Grzegorzem Sumikiem zaprosimy do tańca w rytmach Latino Dance. O godzinie 19.15 Magda Ekiert poprowadzi trening rozciągający Stretching&Balance.


W ramach programu „Fitness dla Zdrowia” nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Na stanowisku Akademii Fitness będzie można porozmawiać z trenerami, którzy pomogą w doborze ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Ćwiczenia i dieta to 100% sukcesu w walce o smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Gabinet „RehaFix” Bartosz Ruczaj i Agata Szczepaniak będą doradzali wszystkim z problemami z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii, także fizjoterapii kobiet. Pojawi się również Aleksandra Ruczaj z marką Souvre i RehaFloat. Jeżeli ważne jest dla Ciebie zdrowie, piękno i dobre samopoczucie to dzień 3 października może odmienić Twoje życie.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka