• +48 502 21 31 22

Finał V Postanowień Noworocznych w Akademii Fitness

Branża: Sport Wypoczynek Rekreacja Noclegi Siłownie i fitness cluby

5 miesięcy intensywnej pracy nad sobą, zbilansowana dieta, regularne ćwiczenia i mnóstwo motywacji ze strony prowadzących oraz grupy, a do tego 11 pomiarów na analizatorze składu ciała Tanita.

15 uczestników wzięło udział w V edycji „Postanowień Noworocznych” z Akademią Fitness. Najwięcej  kilogramów zrzuciła pani Iza, tkanki tłuszczowej pani Jola, a wieku metabolicznego zmniejszyła pani Edyta. Wszystkie te panie otrzymały cenne nagrody, ale przede wszystkim odmieniły swoje życie, nabrały zdrowych nawyków, pewności siebie oraz motywacji do pracy nad swoim ciałem i kondycją. 

Akademia Fitness, to miejsce, gdzie nie tylko możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, to przede wszystkim miejsce, gdzie ludzie uczą się nowych nawyków! Na co dzień klub oferuje wiele rozmaitych zajęć dla każdego. Organizuje również programy motywacyjne. Właśnie zakończyła się V edycja „Postanowień Noworocznych”. Projekt trwał 5 miesięcy. Wzięło w nim udziału 15 osób, które chciały dosłownie odmienić swoje życie. 

Przypomnijmy, program złożony był z dziesięciu 2-tygodniowych etapów. Uczestnicy stale mogli liczyć na wsparcie i motywację prowadzących. Oczywiście monitorowano ich postępy poprzez pomiary na analizatorze składu ciała Tanita; konsultacji udzielała dietetyk, tworząc 28- dniowy jadłospis. A treningi dostarczały uczestnikom mnóstwo endorfin i dobrego humoru.

Nagrody specjalne to 3 vouchery na wyjazd integracyjny Akademii Fitness do hotelu SPA w listopadzie 2019 roku. Otrzymały je: pani Iza, która zrzuciła najwięcej kilogramów (16,9 kg); pani Jola, która uzyskała największy ubytek tkanki tłuszczowej (4,9 %); pani Edyta, która najbardziej ze wszystkich uczestników obniżyła wiek metaboliczny (o 22 lata). 

- „Postanowienia Noworoczne”, to mój kolejny program motywacyjny, w którym uczestniczyłam. Ćwiczę od 2 lat i łącznie zrzuciłam 40 kilogramów, z rozmiaru 54 przeszłam na 46. Ale dopiero udział w „Noworocznych Postanowieniach” porządnie mnie zmotywował. Pomógł odmienić życie, nauczył zdrowych nawyków i regularnych treningów. Miałam konkretny cel oraz czas, aby go osiągnąć. A wsparcie prowadzących i duch rywalizacji dawały dodatkowego kopa do walki z własnymi słabościami. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swój tryb życia, nabrać pewności siebie i poczuć się atrakcyjnie- przekonuje pani Iza. 


Zadowolenia z udziału w programie nie kryją również pani Ola i  pani Jola, koleżanki z pracy, które wzajemnie się motywują. - Obie lubimy jeść, co niestety było mocno po nas widać. Prowadzimy raczej siedzący tryb życia, a latka lecą, metabolizm spowalnia. Idealnym rozwiązaniem, aby coś w sowim życiu zmienić był program motywacyjny. Nauczyłyśmy się zdrowo gotować. Dwa obfite posiłki zamieniłyśmy na 5 lżejszych. Poznałyśmy nowe smaczne produkty, których dotąd w kuchni nie wykorzystywałyśmy. Poza tym mocno poprawiłyśmy swoją kondycję fizyczną. Zupełnie inaczej planujemy swój dzienny grafik i nie wyobrażamy sobie już dnia bez ćwiczeń – twierdzą zgodnie pani Jola i pani Ola. 

Udział w „Postanowieniach Noworocznych”, to również doskonały sposób na zdrowie. - Długo borykałam się z bolącym kręgosłupem. Zaczęłam od zajęć pro zdrowotnych , ale w międzyczasie ruszyły zapisy do „Postanowień Noworocznych”. Świetny program. Uczy nie tylko samodyscypliny, ale praktycznej wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Poprzez udział w projekcie, dziś inaczej jem, nie boli mnie kręgosłup, wymodelowałam sylwetkę, czytam etykiety produktów spożywczych. Moi najbliżsi wraz ze mną przekonali się do zmiany nawyków. Wiem, że program już się zakończył, ale nadal chcę i będę prowadzić taki zdrowy  tryb życia , jakiego nauczyłam się w programie – zapewnia pani Edyta. 

- Gratulujemy wszystkim uczestnikom za to, że podjęliście się wyzwaniu, jakie przed wami postawiliśmy. Pamiętajcie, że fitness, to nie tylko ćwiczenia, to przede wszystkim styl życia. Wykonaliście ogromną pracę nad sobą, program się skończył, ale zachęcamy was, abyście nie rezygnowali ze zdrowych nawyków. Aby utrzymać formę potrzebne są: motywacja; regularne ćwiczenia, przynajmniej 2-3 razy w tygodniu; wyznaczanie sobie celów do realizacji, ale przede wszystkim wasze chęci. Pamiętajcie! Dziś oprócz długości życia, bo żyjemy coraz dłużej, liczy się  jakość życia – podsumowują Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness, którzy już dziś zapraszają do kolejnych edycji programów motywacyjnych. We wrześniu startuje projekt Sylwestrowe Odliczanie. 


 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka