• +48 502 21 31 22

Be Fit Fitness Room - jedyne takie miejsce w Raciborzu

Branża: Sport Wypoczynek Rekreacja Noclegi Siłownie i fitness cluby

Jesteś kobietą i szukasz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie? Oto Be Fit Fitness Room! Tu czekają na Ciebie zajęcia fitness prowadzone z pasją i emocjami.

Be Fit Fitness Room - jedyne takie miejsce w Raciborzu

Be Fit Fitness Room ma szeroki wachlarz zajęć skierowanych głównie do kobiet, ale także do par, które przygotowują się do pierwszego, weselnego tańca, do seniorów, a także do dzieci, które lubią aktywnie spędzać wolny czas.

Jedyni w Raciborzu

Miejsce stworzone przez Joannę Dudkiewicz to klub fitness, który stale poszerza swoją ofertę i rozwija się w dynamicznym tempie. To sprawia, że Be Fit Fitness Room jest miejscem, w którym naprawdę warto pozostać. - Wprowadzamy na raciborski rynek nowości, jakich nie ma w naszym mieście, to na przykład BUNGEE FITNESS AERIAL, BUNGEE KIDS i BUNGEE FITNESS. Dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się u nas niesamowicie - mówi właścicielka Joanna Dudkiewicz. To właśnie ona stale pracuje nad nowymi pomysłami i wprowadzeniem kolejnych, zaskakujących nowości, które regularnie pojawiają się w ofercie.

Nie tylko dla kobiet

Be Fit Fitness Room to azyl dla kobiet, ale także młodsi sympatycy fitnessu znajdą tu coś dla siebie. Zapisywanie swoich pociech na zajęcia pozalekcyjne to świetny pomysł, który kreuje w nich nowe pasje i zainteresowania. Be Fit Fitness Room w swojej ofercie ma balet dla dzieci, BUNGEE KIDS, czy zumbę. Popularne, jedyne w mieście, BUNGEE KIDS to pełnowartościowy trening, który łączy ze sobą zalety regularnej formy aktywności fizycznej i wspaniałej zabawy. Dzieci mają okazję poprawić koordynację ruchową i wzmocnić mięśnie. O ich bezpieczeństwo w tym czasie dba wykwalifikowana kadra. Z kolei dla dojrzałych osób przygotowano gumy dla starszych czy aktywne poranki dla seniorów. Ponadto Be Fit Fitness Room z powodzeniem przygotowuje narzeczonych do pierwszego tańca, tak, by zachwycili wszystkich gości weselnych.

Pierwsze zajęcia gratis! 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka