• +48 502 21 31 22

Kobiecy azyl otwarty. Be Fit Fitness Room zaprasza - To jedyne takie miejsce dla kobiet!

Branża: Siłownie i fitness cluby;   

- Niech to miejsce będzie naszym fitnessowym azylem - powiedziała Joanna Dudkiewicz, właścicielka Be Fit Fitness Room w Raciborzu, które zostało oficjalnie otwarte 16 listopada, przyciągając tłumy zainteresowanych. To jedyne takie miejce w Raciborzu.

Artykuł opracowany przez:

BE FIT Joanna Dudkiewicz

działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej

Firma działa w branżach:
Dietetyka i odchudzanie

Be Fit Fitness Room jest już oficjalnie otwarty, a właścicielka zaprasza wszystkie kobiety, które chcą aktywnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Był pokaz bungee fitness, wspólna zumba z Joanną Dudkiewicz, pyszne przekąski i mnóstwo pozytywnej energii. Frekwencja podczas otwarcia pokazała, że raciborzanki potrzebują takich miejsc dla ciała i ducha, a bungee fitness, którego nie było dotąd w Raciborzu, przyciągnął dziesiątki zainteresowanych. Podczas oficjalnego otwarcia uczestniczki mogły zobaczyć pokaz nowej dyscypliny, a w dalszej części wieczoru odbyła się gorąca zumba, która dostarczyła mnóstwa endorfin, a dodatkowo spaliła zbędne kilogramy.

Wypełniony po brzegi Fitness Room zamienił się w prawdziwie kobiecy azyl, w którym każda z kobiet zostawiła codzienny stres i zmartwienia, zamieniając je w zdrowy ruch, radość i pozytywną energię. - Pełna sala przerosła moje najśmielsze oczekiwania! "Dziękuję" to za mało za wspólne otwarcie naszego Be Fit Fitness Room! Za całą dzisiejszą atmosferę, za łzy wzruszenia, za Wasze wsparcie, cudowne słowa, za to, że ten szczególny, tak mocno wyczekiwany dzień spędziliśmy wspólnie. Niech to miejsce będzie naszym fitnessowym azylem. Niech Wam się przytrafiają w nim same cudowne chwile, a ja obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by tak było - powiedziała Joanna Dudkiewicz. 

Be Fit Fitness Room zaprasza na zajęcia z zumby oraz jedyny w mieście bungee fitness. To jednak nie wszystko. Odwiedź Be Fit Fitness Room przy ul. Bosackiej 52D i sprawdź, co na Ciebie czeka. 


Podobe artykuły

Wyszukiwarka