• +48 502 21 31 22

Nowości w Be Fit Fitness Room

Projekt: Praca

Joanna Dudkiewicz wprowadza na raciborski rynek kolejne nowości. Po Bungee Fitness przyszedł czas na Aerial Fitness!

Be Fit Fitness Room w Raciborzu został oficjalnie otwarty w listopadzie ubiegłego roku, co odbiło się szerokim echem wśród raciborzanek. Bungee Fitness, wówczas totalna nowość na raciborskim rynku, przyciągnął dziesiątki zainteresowanych. Joanna Dudkiewicz, inicjatorka tego wyjątkowego miejsca dla kobiet, nie zwalnia tempa i stale poszerza ofertę. - Nasz klub wciąż stawia na rozwój, by naszym klientkom było u nas jak najlepiej i aby miały spory wybór. I tak niebawem znów wprowadzamy nowość na raciborski rynek - zapowiada Joanna Dudkiewicz.

Fitness w hamakach

Aerial Fitness to kolejna nowość, jaką Be Fit Fitness Room wprowadza do Raciborza. Zajęcia na hamaku wykonanym z szarfy akrobatycznej to trening ciała, wprowadzający aero ćwiczenia wzmacniające mięśnie oraz kształtujące sylwetkę. Aerial Fitness łączy elementy jogi, akrobacji i tańca w powietrzu. To pierwsze takie zajęcia w Raciborzu!

Aerial Fitness to nie jedyna nowość w grafiku Be Fit Fitness Room. Dla raciborzanek przygotowano także nowe zajęcia na stepach, tabatę, trening obwodowy czy zdrowy kręgosłup, dedykowany miłośnikom spokojniejszego treningu. Nie zapominajmy także o gorącej zumbie do latynoskich rytmów, na której sala aż pęka w szwach. To wszystko w wyjątkowej atmosferze i towarzystwie wspaniałych kobiet. - Be Fit Fitness Room wciąż cieszy się rosnącą popularnością w naszym mieście, coraz więcej kobiet odwiedza to miejsce, czując się u nas wyjątkowo swobodnie - przyznaje Joanna Dudkiewicz.

Dla najmłodszych

Be Fit Fitness Room to azyl dla kobiet, jednak klub stawia również na rozwój najmłodszych. Z ogromnym powodzeniem rozwijają się tu aż 3 grupy baletowe oraz Zumba Kids, a wkrótce na zajęciach Bungee Kids dzieciaki będą mogły fruwać na linach.

Pierwszy taniec jak z filmu

Be Fit Fitness Room pomaga także przyszłym młodym parom, które przygotowują się do pierwszego tańca. Jeśli chcecie nauczyć się konkretnej choreografii lub marzycie o efektownym pierwszym tańcu, ale nie macie na niego pomysłu - zgłoście się do Be Fit Fitness Room. Profesjonalna pomoc gwarantowana!

Zobacz więcej na Facebook-u

Zobacz więcej na Facebook-u

Podobe artykuły

Wyszukiwarka