• +48 502 21 31 22

Przeżyj niezapomnianą przygodę - spływy kajakowe z PAGAJOS

Branża: Pozostałe w branży Sport i Rekreacja;    Projekt: #kupujlokalnie

Specjaliści z PAGAJOS zadbają o to, aby poziom trudności spływu był dostosowany do Twoich umiejętności. Dzięki temu spływy są idealne zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą mocnej dawki adrenaliny.

Artykuł opracowany przez:

PAGAJOS

spływy kajakowe, mobilna wypożyczalnia kajaków

Firma działa w branżach:
Pozostałe w branży Sport i Rekreacja

Wypożyczalnia kajaków PAGAJOS powstała w 2017 roku. Dzięki szerokiej ofercie i wysokiej jakości usług wypożyczalnia gwarantuje swoim klientom niezapomniane wrażenia podczas spływów kajakowych. - Podczas spływów robimy zdjęcia, aby klienci poza fantastycznie spędzonym czasem dostali także pamiątkę z tej świetnej przygody - mówi Przemysław Trestka z PAGAJOS.

Spływ kajakowy - w zależności od oczekiwań – może być świetną forma relaksu na łonie natury lub szaloną przygoda z adrenaliną w tle. Indywidualne podejście do klienta to to, co wyróżnia wypożyczalnię PAGAJOS. Specjaliści stworzą spływ dobrany do umiejętności i doświadczenia każdego klienta. - Ofertę kierujemy zarówno do początkujących kajakarzy, jak i dla ludzi mających pewne doświadczenie, którzy szukają odpowiedniej dawki adrenaliny - mówią właściciele. W ofercie PAGAJOS są spływy kajakowe indywidualne, grupowe, firmowe i weekendowe.

Posiadamy nowoczesne 2-osobowe kajaki polietylenowe wraz z całym osprzętem, które gwarantują maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Ponadto mamy lekkie wiosła oraz kamizelki asekuracyjne i ratunkowe dla dzieci i dorosłych – mówią specjaliści z wypożyczalni PAGAJOS. Wypożyczalnia dostarcza sprzęt w określone miejsce i odbiera go po zakończeniu spływu. Dodatkowo, po spływie kajakowym, załoga z PAGAJOS odwozi kierowców po samochody na początek spływu. Rzeki, na których organizowane są spływy to rzeka Ruda, rzeka Odra, Meandry Odry, Olza, kanał Gliwicki i Kłodnica.

/Artykuł sponsorowany/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka