• +48 502 21 31 22

Wrześniowa promocja w Perfect Secret

Branża: Odnowa biologiczna i SPA, sauny;    Projekt: Praca

Wykup karnet na 4 miesiące za 1120 zł, a otrzymasz Trening EMS za jedyne 70 zł!

Artykuł opracowany przez:

PERFECT SECRET Violetta Tanzyna

działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej, trening pe...

Firma działa w branżach:
Odnowa biologiczna i SPA, sauny
Siłownie i fitness cluby

Perfect Secret to miejsce dla tych, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu, ale chcą zadbać o swoją formę. Wystarczy bowiem 20-minutowa sesja treningowa EMS, która daje niesamowite efekty. Na czym polega? Klient wypełnia ankietę zdrowotną, która pozwoli określić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do treningu. Następnie zakłada się na ciało specjalną bieliznę, pas i kamizelkę wyposażoną w elektrody, które podczas ćwiczeń stymulują mięśnie. To pozwala na znaczne zwiększenie efektywności treningu, gdyż tym sposobem podczas jednej sesji pobudzamy do pracy 90% naszych mięśni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Perfect Secret bezwzględnie stosuje się do wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Trening EMS to na dzień dzisiejszy jedyna forma treningu, w której możliwość zarażenia się COVID-19 jest minimalna. Zajęcia odbywają się indywidualnie w formie 1 do 1 , a wszystko jest na bieżąco dezynfekowane.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Perfect Secret pod wieloma względami jest miejscem wyjątkowym. Nowoczesny styl wnętrz, profesjonalne podejście do klienta oraz miła atmosfera sprawiają, że chce się tam wracać. - Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie. Nasze treningi sprawiają, że wszystkie zmartwienia zostają za drzwiami, a ćwiczeniom towarzyszy pozytywna energia. To daje korzyści nie tylko dla ciała, ale także umysłu – mówi Violetta Tanzyna, właścicielka Perfect Secret i kwalifikowany instruktor EMS.

Poczuj się wyjątkowo

Studio dba o prywatność swoich klientów. W gabinecie ćwiczy się bowiem pojedynczo, a intensywność treningu dostosowana jest do każdego indywidualnie. W garderobie, której absolutnie nie należy mylić z przebieralnią,   klienci mają do dyspozycji kanapę, fotel, świeże ręczniki, a pod prysznicem czekają na  nich luksusowe kosmetyki do kąpieli. -   Chcemy, żeby osoby, które nas odwiedzają   miały świadomość, że są dla nas   najważniejsze – mówi Violetta Tanzyna.

Teraz możecie skorzystać z Treningu EMS w niepowtarzalnej cenie. Aby tak się stało, należy wykupić karnet na 4 miesiące za 1120 zł, a wtedy Trening EMS otrzymujecie za jedyne 70 zł. Promocja ograniczona do 14 października.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka