• +48 502 21 31 22

Groomer - Kompleksowa pielęgnacja Twojego czworonoga

Branża: Usługi Handel Moda Fryzjerzy dla psów
Projekt: #kupujlokalnie

Już teraz zarezerwuj wizytę dla swojego pupila w okresie przedświątecznym.

Groomer Psi Fryzjer przy ul. Staszica w Raciborzu działa od kwietnia 2017 roku. Kąpiel, czesanie, strzyżenie, obcinanie pazurów czy czyszczenie uszu - oferujemy komplet usług pielęgnacyjnych, dzięki którym po wizycie w naszym salonie Twój pupil wróci do domu nie tylko piękniejszy, ale przede wszystkim zdrowszy i szczęśliwszy. Prawidłowa pielęgnacja psa czy kota to bowiem nie tylko kwestia estetycznych doznań, ale przede wszystkim - zdrowia zwierzęcia, zapobiegania problemom skórnym odparzeniom czy skołtunienia sierści. Psy krótkowłose, ze średniej długości włosem, długowłose i szorstkowłose - każdy rodzaj sierści naszych podopiecznych wymaga innej, specjalnej pielęgnacji.

W naszym salonie indywidualnie podchodzimy do każdego z powierzonych nam milusińskich. Stosowane przez nas kosmetyki dopasowywane są do rodzaju sierści pupila. W sposób szczególny traktujemy nie tylko naszych małych klientów, ale również ich właścicieli. Dlatego też osoby, które okazały mnóstwa ciepła i miłości i podarowały nowy dom zwierzakom ze schroniska, u nas mogą zlecić wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych za pół ceny. Dla pozostałych klientów oferujemy 50-procentową zniżkę na usługę przy 10. wizycie w naszym salonie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swojej ofercie przygotowaliśmy również opcję usługi z dojazdem do zwierzęcia (np. do psów przebywających w kojcach). Ceny poszczególnych zabiegów uzależnione są od zapotrzebowania na usługę (tj. od stanu sierści, pazurów zwierzęcia itp.).

Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer: 517 426 727. Zachęcamy także do odwiedzania naszego profilu Groomer w portalu społecznościowym Facebook, gdzie znajdziecie galerię zdjęć naszych małych, zadowolonych klientów.

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka