• +48 502 21 31 22

Dlaczego warto wybrać barbera?

Branża: Salony fryzjerskie;    Projekt: Praca

Myślisz, że barber zajmuje się tylko brodą? Nic bardziej mylnego. Jeśli szukasz specjalisty od męskiego cięcia, to właśnie go znalazłeś!

Artykuł opracowany przez:

Jakub Urbiński Barber

usługi barberskie

Firma działa w branżach:
Salony fryzjerskie

Barber kojarzy nam się z brodą - La barbe to po francusku broda. Każdy brodacz wie, ile trzeba włożyć wysiłku, by zarost wyglądał efektownie i przyciągał wzrok. Jednakże sama dobrze przycięta i wystylizowana broda, bez odpowiednio dobranej fryzury, to za mało, by efekt był spójny i ciekawy. Dlatego warto wybrać się do barbera.

Fryzjer układa włosy. Barber to z kolei specjalista od brody i strzyżenia włosów w stylu klasycznym, ale nie tylko! Potrafi tak dobrać sprzęt i technikę, by całość była efektowna i budziła podziw. Barbershopy są wyposażone w dużą ilość sprzętu, takiego jak specjalistyczne maszynki stworzone z myślą o cieniowaniu, trymery oraz kosmetyki o klasycznych, męskich zapachach, przeznaczone specjalnie do tworzenia wspaniałych, męskich stylizacji.

Ponadto to co odróżnia posiedzenie u barbera i fryzjera to oczywiście fotel. W barbershopie wszystkie fotele przystosowane są do strzyżenia zarostu, więc odchylają się do tyłu i mają wysuwany zagłówek dla komfortu klienta, a barberowi umożliwiają dopracowanie fryzury do perfekcji. Dlatego fryzury spod ręki barbera nigdy nie są płaskie. Jeśli więc chcesz mieć ciekawą, modną fryzurę o męskim cięciu, a nie masz brody - wizyta u barbera jest doskonałym rozwiązaniem również dla Ciebie. Przy okazji dowiesz się, jak sobie radzić ze swoimi włosami, jakich środków używać, a dodatkowo porozmawiasz na męskie tematy.

Szeroki wachlarz usług

Barber to specjalista, który oferuje szeroki wachlarz usług: od strzyżenia włosów, przez golenie zarostu, głowy, porady kosmetyczne i stylistyczne, po strzyżenie i stylizowanie brody. Od niedawna na raciborskim rynku barberów pojawił się nowy specjalista. Jakub, który po odwiedzeniu wielu barberów w Polsce i nie tylko, sam zapragnął, by dobyć brzytwy, nożyczek i maszynki. Jakub ukończył renomowany kurs w Warszawskiej Szkole Barberingu, gdzie nabył umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu barbera. Jakub kładzie olbrzymi nacisk tak na technikę wykonania fryzury, jak i na jakość sprzętu i kosmetyków, których używa w swojej pracy.

Jakub przyjmuje pod poniedziałku do soboty w zakładzie fryzjerskim „Golibroda” w Raciborzu na ul. Długiej 32. Wizytę można zarezerwować poprzez sms-a, aplikację Whatsapp, telefonicznie lub online poprzez booksy.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka