• +48 502 21 31 22

Współtwórca startupu CallPage Ross Knap w Raciborskiej Piwnicy

W Raciborskiej Piwnicy odbędzie się wykład Rossa Knapa – współtwórcy dynamicznie rosnącego startupu CallPage i jednego z najbardziej obiecujących młodych przedsiębiorców, który już trzykrotnie trafił do rankingu Forbs „30 under 30 Europe”.

Artykuł opracowany przez:

PLUSY dla BIZNESU

Platforma Gospodarcza PLUSYdlaBIZNESU - serwis dedykowany dla przedsię...

Firma działa w branżach:
Redakcje, wydawcy, gazety, media
Stowarzyszenia, kluby i związki

CallPage to system umożliwiający kontakt z klientem z poziomu strony internetowej w 28 sekund. Działa następująco: jeśli osoba odwiedzająca stronę internetową firmy jest zainteresowana ofertą i ma dodatkowe pytania, zostawia swoje dane kontaktowe, a firma do niej oddzwania. To nie wszystko – CallPage idzie z duchem czasu i zmienia się w platformę, dzięki której można zarządzać wszystkimi połączeniami telefonicznymi w firmie – wszystkie firmowe rozmowy w jednym miejscu.

Ross Knap – przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Współzałożyciel i CEO jednego z najbardziej znanych startupów w Polsce – CallPage, który tworzy pierwszą na świecie Call Inteligence Platform (łączne inwestycje w startup powyżej 20 mln PLN). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Strasbourg Business School. W przeszłości pracował w firmie konsultingowej oraz był założycielem kilku firm w branżach e-commerce i usługowej. Zdobywca nagród UPC Think Big oraz Audi Digital Innovation. W wieku 27 lat trzykrotnie trafiał na polskie i europejskie listy Forbes „30 under 30”, na którą wciągane są osoby, które nie skończyły jeszcze 30 lat, a już naznaczyły świat swoją działalnością.

Spotkanie 22 listopada w Piwnicy Raciborskiej o godz. 18:00. Zapisy na stronie evenea.pl - kliknij tutaj 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka