• +48 502 21 31 22

Zabawy andrzejkowe dla dzieci - 7 pomysłów na domowe przyjęcie andrzejkowe

Branża: Sport Wypoczynek Rekreacja Noclegi Sale zabaw dla dzieci, fikołkownie
Projekt: Turystyka i rekreacja

Zbliża się jeden z najbardziej szalonych wieczorów w roku - Andrzejki. To świetna okazja do zabawy, nie tylko dla dorosłych.

Zabawy andrzejkowe dla dzieci - 7 pomysłów na domowe przyjęcie andrzejkowe

Andrzejki to również okazja do zajęcia dzieci czymś ciekawym i kreatywnym oraz świetny sposób na integrację. Oczywiście, mało kto może sobie pozwolić na to, aby w wieczór andrzejkowy zaprosić mnóstwo dzieci. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zabawy andrzejkowe dla dzieci, które możesz wykorzystać, jeśli planujesz zorganizować taką zabawę w domu. 

Oprócz gotowych propozycji zajęć, podamy Ci również kilka zasad, które pomogą Ci uniknąć ryzykownych, a nawet niebezpiecznych sytuacji. Dowiesz się też czego unikać, aby przyjęcie było udane. 

W co się bawić w Andrzejki? 

Co dzieci chciałyby robić w wieczór andrzejkowy? Czy wystarczy sama zabawa połączona z wróżeniem? A może połączyć szaleństwo i tańce z czymś kreatywnym? Sklepy hobbystyczne oferują sporo materiałów do tworzenia. Jeśli przyjęcie jest dla kilku dzieci, do pracy można wykorzystać stół kuchenny. Jeśli zbierze się większa grupka dzieci, masz do wyboru jeszcze podłogę. Oczywiście oszacuj wcześniej, czy zabawa jej nie zagrozi.

Dobra rada: staraj się unikać czegokolwiek z brokatem, chyba że naprawdę nie masz nic przeciwko lub masz świetny odkurzacz. 

W co się bawić na przyjęciu andrzejkowym dla dzieci? Oto kilka ciekawych pomysłów na zabawy i wróżby andrzejkowe dla dzieci: CZYTAJ WIĘCEJ

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka