• +48 502 21 31 22

Trudny czas dla branży gastronomicznej. Jak optymalnie wykorzystać obowiązek wymiany kasy fiskalnej?

Gastronomia po raz drugi stanęła przed ogromnymi ograniczeniami w prowadzeniu działalności z powodu Covid -19. Niefortunnie, zmiany przepisów fiskalnych wymuszają obowiązek wymiany kasy fiskalnej do końca roku. Jeśli już zaistniała taka konieczność, podpowiadamy jak optymalnie wykorzystać obowiązek wymiany kasy fiskalnej w gastronomii w celu osiągnięcia korzyści swojej firmy.

Trudny czas dla branży gastronomicznej.  Jak optymalnie wykorzystać obowiązek wymiany kasy fiskalnej?

Wychodzimy z propozycją rozmowy o możliwościach, jakie warto wziąć pod uwagę przy zakupie nowego urządzenia fiskalnego. Wymieniając bowiem starą kasę na nawet prosty system gastronomiczny istnieje możliwość zdalnego zarządzania restauracją, sprawdzania raportów, rozliczania kasjerów, monitorowania zamówień i wiele, wiele innych! Warto też wiedzieć, że nawet do niektórych najprostszych kas fiskalnych online można podłączyć drukarkę kuchenną oraz inne peryferia, które usprawnią pracę restauracji, baru czy kebabu. Proponujemy, aby zmiany przepisów wykorzystać na usprawnienie pracy, rozbudowanie funkcji, lepszą analizę biznesu.

W naszej ofercie najprostsze i najlepsze rozwiązania na rynku, dopasowane do potrzeb branży;

- oferujemy urządzenia fiskalne polskich producentów z gwarancją realizowaną w Polsce

- posiadamy sprawdzone rozwiązania

- jesteśmy lokalną, rodzinną firmą z 25 letnim doświadczeniem i dużym zapleczem

- posiadamy placówki w Raciborzu, Kędzierzynie-Koźlu i Wodzisławiu Śląskim

- gwarantujemy wsparcie przed i posprzedażowe (mobilny, kilkuosobowy serwis)

Rozwiązanie oparte na prostej kasie fiskalnej ONLINE

Prosta kasa fiskalna online, połączenie z repozytorium po kablu LAN, WiFi lub poprzez wbudowany moduł GPRS (w zależności od zapotrzebowania, różne modele kas lub moduły). Możliwość podłączenia drukarki kuchennej do drukowania zamówień na kuchni (wybrane modele).

Rozwiązanie prostego systemu gastronomicznego

Prosty system gastronomiczny, intuicyjne przyjmowanie zamówień, wydruki na kuchni. Dostępny również zdalnie poprzez przeglądarkę. Możliwość zdalnego kontrolowania, edytowania i zarządzania systemem przez właściciela. Wbudowane narzędzia analityczne. Połączenie z dowolną drukarką online i peryferiami. Możliwość konfigurowania zestawów i funkcji według potrzeb i specyfikacji restauracji.

Rozwiązanie systemu gastronomicznego POS z zapleczem

Rozbudowany system gastronomiczny oferujący kompleksowe rozwiązania stosowane w każdego rodzaju gastronomii, dowolna możliwość przystosowania, konfiguracji i integracji z zewnętrznymi systemami (m.in. zamówienia internetowe), obsługa magazynów, dostaw, receptur, rozliczania kasjerów, kierowców, rozbudowanych raportów. Wraz z programem zapleczowym umożliwia pełną obsługę firmy wraz z prowadzeniem księgowości lub pełnym eksportem danych do programów księgowych. Jednorazowa opłata za licencję oprogramowania, bez abonamentów.

PONADTO w ofercie naszej firmy:


Szeroka oferta urządzeń – dopasowanie do indywidualnych potrzeb

W stałej sprzedaży ponad 30 różnych kas fiskalnych i drukarek fiskalnych online. Wszystkie urządzenia są już na rynku od wielu lat, obecnie zostały przystosowane do połączenia z Centralnym Repozytorium Kas. Nasza pełna oferta na CentrumKasFiskalnych.pl

700 zł zwrotu za zakup kasy fiskalnej online

Podatnikom, których Ministerstwo obligatoryjnie zmusiło do wymiany urządzeń fiskalnych na online przysługuje zwrot na zakup urządzenia fiskalnego w wysokości 700zł - pomagamy w otrzymaniu zwrotu.

Terminal płatniczy do kasy online za 21 zł miesięcznie!

W ofercie posiadamy terminale płatnicze z możliwością integracji z kasą fiskalną lub systemem gastronomicznym. Podatnicy, którzy do tej pory nie posiadali terminala płatniczego (minimum 12 miesięcy) mogą skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa, dzięki której przysługuje im dowolny terminal płatniczy na 12 miesięcy bez opłat. Koszt po okresie promocji to jedynie 21zł miesięcznie i tylko 0,75% (lub 23zł miesięcznie i 0,65%) od kwoty transakcji – nawet bank nie pobije naszej oferty na terminale płatnicze!

Promocja firmy z cenie kasy fiskalnej  

Kupując kasę fiskalną online w naszej firmie, otrzymasz pakiet reklamy o wartości 1000,00 zł netto (1230,00 zł brutto) oraz inne korzyści. O szczegóły promocji „1234” pytaj handlowców.

Dostępność kas „od ręki” -  ale to nie znaczy, że należy zwlekać!

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, możemy przypuszczać, że pod koniec roku produkcja urządzeń nie będzie wystarczająca, co może przełożyć się na opóźnienia w dostawach. Ponadto, aby obsłużyć wszystkich Klientów z należytą starannością w naszej firmie pojawią się dłuższe terminy realizacji wdrożeń. Proponujemy nie czekać na ostatni moment i wybrać się do nas w wolnej chwili, chociażby po to, żeby zapoznać się z ofertą i wybrać optymalne urządzenie dla Państwa biznesu.

Ireneusz Burek
właściciel SOFT-IB

Podobne artykuły

Wyszukiwarka