• +48 502 21 31 22

KogutStones gwarancją pięknego domu i ogrodu

Branża: Budownictwo Nieruchomości Dom Ogrody Brukarstwo
Projekt: Praca

Firma KogutStones zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju materiałów z zakresu kamieniarstwa i ogrodnictwa na terenie Raciborza.

KogutStones gwarancją pięknego domu i ogrodu

Jeśli chcesz stworzyć piękny ogród, szukasz rzetelnego dostawcy kamienia lub marzysz o granitowej kuchni, KogutStones to firma idealna dla Ciebie. - Naszą misją jest sprzedaż oraz dostawa najwyższej jakości materiałów kamieniarskich i ogrodniczych przy możliwie najniższych cenach. Rozwijamy naszą ofertę, uzupełniając ją o ciekawe produkty i kompleksowe usługi, ponieważ chcemy, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z efektów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku, a nasze doświadczenie w pozyskiwaniu interesujących nowości z różnych stron świata skutkuje co roku nowymi propozycjami dla ogrodu i domu klienta – mówi Dawid Kogut, właściciel firmy.

W ofercie KogutStones znajdziemy kamieniarstwo ogrodowe (grysy, otoczaki, monolity, kostkę brukową granitową i betonową, obrzeża betonowe), ale także kamieniarstwo nagrobkowe (nagrobki, tablice nagrobkowe, parapety granitowe, kuchenne elementy granitowe, brukowanie wokół nagrobka czy środki do pielęgnacji kamienia).

Z pomocą KogutStones zadbacie także o swój ogród, w ofercie znajdziecie bowiem podłoża ogrodnicze do roślin ozdobnych, doniczkowych, balkonowych, ogrodowych, ale także warzyw i trawników, ozdobnych roślin kwasolubnych czy iglaków. KogutStones oferuje również korę sosnową, zrębki w kolorze czerwonym, żółtym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym, torf oraz agrowłókninę. - Wszystkie produkty są dostępne na miejscu, ale naszym klientom oferujemy również możliwość dowozu towaru do domu, ogrodu czy na działkę – mówi właściciel firmy Dawid Kogut. Dowóz na terenie Raciborza już od 30 zł!

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka