• +48 502 21 31 22

Bezpłatne szkolenie z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju

Projekt kierowany jest do przedstawicieli MŚP, choć z dotychczasowych warsztatów korzystali także mikro i duzi przedsiębiorcy.

Bezpłatne szkolenie z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju

19 i 22 kwietnia w godz. 9:00-14:50 odbędzie się bezpłatne szkolenie online z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Projekt kierowany jest do przedstawicieli MŚP, choć z dotychczasowych warsztatów korzystali także mikro i duzi przedsiębiorcy. Cały cykl „CSR i innowacje dla zrównoważonego rozwoju” składa się z 11 regionalnych warsztatów na platformie ZOOM.

- Czy Twoja firma jest przygotowana na nadchodzące zmiany dotyczące raportowania? Czy wiesz, że CSR to nie tylko korzyści wizerunkowe? Zapraszamy serdecznie na darmowe i wartościowe szkolenie z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Już wkrótce raportowanie CSR będzie obowiązkowe! Korzyści dla uczestników: darmowa porcja wiedzy i umiejętności, przygotowanie na nadchodzące zmiany, wymiana dobrych praktyk między przedsiębiorcami, certyfikat uczestnictwa - zachęcają organizatorzy.

Inicjatorem warsztatów jest Grupa Robocza przy Ministerstwie Finansów i Polityki Regionalnej oraz NCBiR.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie grupaprofesja.com/csr-i-innowacje-dla-zrownowazonego-rozwoju.

Osoba do kontaktu: Tomasz Zawadzki, adres e-mail: [email protected], tel. 535936888.

fot. freepik.com
oprac. /kp/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka