• +48 502 21 31 22

Praca w Austrii z PrimaWork (KRAZ 23418). Profesjonalizm i wsparcie gwarantowane

Branża: Usługi Handel Moda Agencje pracy
Projekt: Praca

Agencja Pracy PrimaWork szuka aktualnie m.in. cieśli szalunkowych, elektryków, hydraulików i spawaczy. Sprawdź, kogo jeszcze!

Praca w Austrii z PrimaWork (KRAZ 23418). Profesjonalizm i wsparcie gwarantowane

Agencja pracy za granicą PrimaWork z siedzibą w Raciborzu posiada wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na profesjonalną pomoc przy kreowaniu kariery zawodowej za granicą.

Wsparcie i koordynacja

Jeśli szukasz pracy za granicą, ale będzie to Twój pierwszy wyjazd, albo masz obawy związane z językiem - Agencja Pracy Prima Work będzie świetnym wyborem. Stawia ona na pełne wsparcie, pomoc i koordynację spraw pracownika za granicą.

Aktualna rekrutacja

Obecnie Prima Work szuka ludzi do pracy w Austrii (k/m):

- Cieśla szalunkowy
- Elektryk
- Hydraulik
- Spawacz
- Murarz
- Ślusarz

Opinie naszych pracowników

Nasi klienci, korzystając z naszej pomocy przy wyjeździe za granicę, docenili nasze wsparcie i zaangażowanie. Kilka ich opinii prezentujemy poniżej.

"Był to mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę, po wysłaniu e-maila dostałem telefon z propozycją pracy. Wszystko bardzo przyjaźnie i profesjonalnie załatwione. Świetny kontakt z pośrednikiem, który zawsze gotowy był pomóc."

Adam


"Wspaniali i pomocni ludzie, którzy z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzą do klienta. Gorąco polecam ich usługi."

Ernest


"Bardzo dobra firma. Pracuje w niej od maja i wszystko jest w porządku. Jestem zadowolony i polecam firmę zarówno dla osób z zaawansowanym językiem niemieckim, jak i słabym ze względu na to, że pomagają załatwić wszystkie potrzebne sprawy. Pozdrawiam"

Sylwester


Do aplikacji prosimy obowiązkowo dołączyć klauzulę następującej treści:

 

‘ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych „RODO” ‘

 

• Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczania poniższej klauzuli:

 

‘ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna, ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych ‘

Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

- wpisać tytuł np.: Cieśla szalunkowy, Elektryk, Hydraulik, Spawacz itd.

Kontakt Pn-Pt 08:30-16:00

Tel. +48 735 408 858

Podobe artykuły

Wyszukiwarka