Strona główna » Wiadomości » Przyczepy, lawety, naczepy » Lepiej kupić czy wypożyczyć? Bagażniki na każdą okazje w CampBox.

Lepiej kupić czy wypożyczyć? Bagażniki na każdą okazje w CampBox.Zbliża się okres zimowy, a wraz z nim rodzinne wyjazdy na narty, ferie czy święta do rodziny. Jednym z niezbędnych elementów każdej podróży staje się bagażnik samochodowy, który pozwala na zabranie większej ilości rzeczy. Rozwiązanie to charakteryzuje się niezwykłą wygodą, funkcjonalnością, a także jest gwarancją bezpieczeństwa. Warto jednak wybrać sklep, który może poszczycić się renomą na rynku i szerokim asortymentem sprzętu od najlepszych producentów w kraju i na świecie.

Artykuł opracowany przez:

CampBox powstał z myślą o aktywnych klientach, którzy uwielbiają spędzać wolny czas w podróży. Jest sklepem partnerskim i oficjalnym dystrybutorem na podległym terenie takich marek Jak THULE, YAKIMA, UEBLER, TAURUS - polska marka obecna w branży od 30 lat - oraz AGURI. Sprzęt ma służyć przede wszystkim podczas wypraw rodzinnych, dlatego firma dba o dostarczenie swoim klientom bezpiecznych i komfortowych rozwiązań. Produkty powyższych marek są sprowadzane bezpośrednio od producenta, a częsta dostawa powoduje, że na sprzęt, który akurat jest niedostępny od ręki, klient czeka zaledwie dwa dni robocze.

Sztandarowym produktem tej firmy są bagażniki samochodowe. Prowadzi ona też największą w naszej okolicy wypożyczalnię boxów dachowych oraz bagażników bazowych. Wielu klientów ma jednak dylemat: czy lepiej urządzenia wypożyczyć, czy też od razu kupić? Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie, wiele zależy bowiem od potrzeb oraz planów podróżnych użytkowników.

Wypożyczenie jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z boxów i chcą przekonać się, jak sprzęt ten sprawdza się w praktyce. To ponadto świetna opcja dla klientów, którzy planują sporadyczne podróże i nie potrzebują takich udogodnień na co dzień. Wypożyczenie boxa dachowego to koszt 20 zł za dobę, zakup nowego natomiast oscyluje w granicach od 519 zł do nawet kilku tysięcy.

Jeśli chodzi z kolei o bagażnik bazowy CampBox wypożycza go za 150 zł od 3 do 14 dni. Koszt nowego jest sprawą indywidualną i zależy w dużej mierze od samochodu oraz niezbędnego systemu mocowania, ale mowa w tym przypadku o kwotach rzędu 250 - 1200 zł.

CampBox oferuje klientom korzystającym z wypożyczalni rabat na zakup nowego sprzętu. Daje to możliwość przetestowania tego typu akcesoriów przed zakupem. Warto więc wstąpić do sklepu, który mieści się w Raciborzu przy ul. Bosackiej 61 (obok Biedronki – nowa lokalizacja) i ocenić oba warianty.

Nie masz pomysłu na prezent? Przyjdź do nas!

Godziny otwarcia
pn. - pt. 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 13:00

Opublikowano: 2018-11-29

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów