• +48 502 21 31 22

Bagażniki i alkomaty od CampBox, czyli sposób na bezpieczne podróżówanie

Branża: Pozostałe w branży Sport i Rekreacja;    Projekt: #kupujlokalnie

Samochód to aktualnie najbezpieczniejszy środek lokomocji. Dowiedz się, jak przewieźć nim większy bagaż i zadbać o trzeźwy umysł.

Artykuł opracowany przez:

CAMPBOX Maciej Malkiewicz

wypożyczalnia, sprzedaż bagażników samochodowych, przyczepki, foteliki...

Firma działa w branżach:
Pozostałe w branży Sport i Rekreacja
Pozostałe w branży Sport i Rekreacja

W dobie koronawirusa podróżowanie pociągiem, autobusem czy samolotem może nieść za sobą zwiększone ryzyko zakażenia. Dlatego samochód, którym podróżujemy tylko z najbliższymi, jest obecnie najbezpieczniejszą formą podróżowania. Mogłoby się wydawać, że nasze cztery koła mocno ograniczają ilość możliwych do zabrania bagaży. Wtedy z pomocą przychodzi CampBox – wypożyczalnia i sprzedaż bagażników samochodowych i boksów dachowych.

Bezpiecznie i z certyfikatem

Aby bezpiecznie przewozić swój ekwipunek, warto zamontować certyfikowany osprzęt dedykowany konkretnemu samochodowi. Specjaliści z CampBox dobiorą odpowiedni model
i pokażą, jak prawidłowo go zamontować. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupów na raty 0%.Podróżuj z trzeźwym umysłem

Ile razy po zakrapianej imprezie zastanawialiście się, czy możecie już w pełni bezpiecznie prowadzić samochód? To nie tylko kwestia uniknięcia mandatu, ale co najważniejsze, odpowiedzialności za zdrowie własne oraz innych osób. Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem są alkomaty od CampBox. Urządzenie ma świadectwo kalibracji i jest pewnego pochodzenia – badanie tylko wtedy ma sens. To alkomaty porównywalne z policyjnymi i nawet 2-letnią darmową kalibracją. To świetna inwestycja w bezpieczeństwo.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka