• +48 502 21 31 22

Tlenoterapia lekarstwem na skutki smogu!

Branża: Odnowa biologiczna i SPA, sauny;    Projekt: Środowisko, jakość życia, ekologia

Smog to największa udręka ludzi podczas sezonu grzewczego. Jego skutki można zauważyć gołym okiem. Gorsze samopoczucie, bóle głowy, ataki kaszlu, czy katar to tylko niektóre, i jak się okazuje, nie tak groźne konsekwencje występowania smogu.

Artykuł opracowany przez:

DELGREEN SP. Z O. O.

Jeśli chcesz: Spowolnić proces starzenia, wyleczyć stany zapalne, wzmo...

Firma działa w branżach:
Odnowa biologiczna i SPA, sauny

Przebywanie w tak wysoko zanieczyszczonym powietrzu może być rakotwórcze oraz drastycznie wpływać na stan zdrowia. Jak więc ochronić siebie i swoją rodzinę przed smogiem? Ciekawą alternatywą jest seans w komorze normobarycznej. Jej właściwości są zaskakujące! To wszystko za sprawą stworzenia warunków sprzed biblijnego potopu.

Komora normobaryczna jest symulatorem optymalnych warunków do życia. W efekcie organizm człowieka jest dużo bardziej dotleniony, spowalnia się proces starzenia, a rany goją się szybciej. Co więcej, jeden półtoragodzinny seans w komorze niweluje skutki miesięcznego oddychania powietrzem zanieczyszczonym przez smog.

Komora pokazowa znajduje się na terenie firmy przedsiębiorcy z Rud - Joachima Jarzyny, który zajmuje się ich budową. Do komory normobarycznej wchodzi się przez śluzę dekompresyjną, tam odbywa się proces adaptacyjny, który trwa około 2 - 3 minut. Podczas tego procesu wzrasta ciśnienie, przez co można poczuć się jak w samolocie. W momencie wyrównania ciśnienia do poziomu identycznego jak w komorze, otwierają się drzwi do pomieszczenia głównego, w którym znajdują się fotele oraz kanapa. Podczas sesji nie trzeba nic robić. Wystarczy usiąść wygodnie i odpocząć.

Ponadto w czasie trwania sesji włączana jest cicha, harmonijna muzyka, a także koloroterapia. Można napić się wody redox, która ma pozytywny wpływ na organizm. Jeden seans trwa zazwyczaj 100 minut, ale jest możliwość spędzenia w komorze nawet całej nocy. Półtoragodzinne przebywanie w komorze skutkuje namnożeniu się od 100 - 800% komórek macierzystych.

Tlenoterapia to potwierdzona badaniami terapia, mająca pozytywny wpływ na osoby chorujące na autyzm, zespół Downa, zespół Aspergera, mózgowe porażenie dziecięce, udar mózgu. Co więcej, przyspiesza regenerację tkanek po zabiegach chirurgicznych lub medycyny estetycznej, daje korzystne efekty w przypadku zaburzeń przewodu pokarmowego, łuszczycy, a także skutecznie wspomaga rehabilitację onkologiczną, kardiologiczną, neurologiczną. Wymierne korzyści zauważono również w przypadku osób otyłych, bądź z cukrzycą lub przewlekłymi stanami zapalnymi.
 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka