• +48 502 21 31 22

Spotkanie Silesia Team ECO w Subregionie Zachodnim 26 kwietnia

Projekt: Finanse

Organizatorzy zapraszają wszystkie firmy zajmujące się szeroko pojętą ekologią i efektywnością energetyczną.

Artykuł opracowany przez:

PLUSY dla BIZNESU

Platforma Gospodarcza PLUSYdlaBIZNESU - serwis dedykowany dla przedsię...

Firma działa w branżach:
Redakcje, wydawcy, gazety, media
Stowarzyszenia, kluby i związki


Do wprowadzenia nowych rentownych produktów i usługi potrzebujemy czasu, nowych kompetencji, nowych partnerów biznesowych oraz finansowania. Większość firm ma deficyt we wszystkich wspomnianych obszarach. Spotkania Silesia Team Subregionu Zachodniego są odpowiedzią na te wyzwania.

Kolejne spotkanie grupy kooperacyjnej Silesia Team ma na celu przedstawianie możliwości rozwiązania problemów, które dotyczą pozyskania klientów w nowym segmencie rynku na którym działasz, zmniejszenie ryzyka inwestycji w nowy produkt lub usługę, zbudowanie przewagi konkurencyjnej i możliwości zatrudnienia wysokiej klasy specjalistów, a także pozyskanie finansowania ze źródeł zewnętrznych na wdrożenia pomysłów biznesowych.

Jeśli jesteś zainteresowany jak pozyskać finansowanie na rozwój swojej firmy, zmniejszyć ryzyko nietrafionej inwestycji oraz pozyskać dostęp do wiedzy i zasobów, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję - weź udział w spotkaniu Silesia Team. Wydarzenie ma charakter zamknięty i skierowane jest dla firm z sektora "ECO", które zajmują się ekologią i efektywnością energetyczną.

Spotkanie odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym - Wydział Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku (ul. Rudzka 13c) 26 kwietnia w godz. 14:00 - 15:30. 

Firmy z sektora "Eko" - zgłoś udział 
Otwarte spotkanie - zgłoś udział 
 

Integracja biznesu w Subregionie Zachodnim wspierana jest przez Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Przedsięwzięcie pilotują Inkubatory Przedsiębiorczości z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza i Rybnika, Izba Gospodarcza z Wodzisławia Śląskiego oraz Raciborska Izba Gospodarcza.


 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka