• +48 502 21 31 22

Raciborscy przedsiębiorcy zapraszają na Dzień Dziecka na Długiej

W programie m.in. malowanie twarzy, animacje, plac zabaw, gry i zabawy, poczęstunek, tatuaże, fotobudki czy stanowisko gier komputerowych.

Raciborscy przedsiębiorcy zapraszają na Dzień Dziecka na Długiej

31 maja w godz. 16:00–18:00 ul. Długa w Raciborzu ożyje atrakcjami i ciekawymi stoiskami dla dzieci z Raciborza i okolic. Wszystko dzięki raciborskim przedsiębiorcom, którzy wyjdą przed swoje lokale. – Czego możecie się spodziewać? Mnóstwa atrakcji! Czekać na was będą postacie z bajek, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, zabawa z pianą, doświadczenia, przekąski, smakołyki, warsztaty, gry zabawy, rozgrywki szachowe... Mam jeszcze wymieniać? Może lepiej przyjdźcie i sprawdźcie to sami! – zapowiada inicjatorka akcji Julia Parzonka.

W tym roku dostępne będzie także stanowisko z zabawkami używanymi, które będą sprzedawane (za gotówkę), a cały dochód przeznaczony zostanie na cel charytatywny – rehabilitację Angeliki Mruzek.

– Impreza z roku na rok się rozrasta. W tym roku zasilą ją także przedsiębiorcy z innych części miasta, pokazując, że społeczność jest dla nas ważna i jesteśmy jej nieodzowną częścią. Zachęcamy was do kupowania u nas – lokalnych przedsiębiorców, którzy nie tylko prowadzą tu swoją działalność, ale także są w stanie tworzyć ciekawe projekty dla raciborzan – zachęcają organizatorzy.

fot. materiały organizatorów
oprac. /kp/

Podobne artykuły

Wyszukiwarka