• +48 502 21 31 22

Jesteś przedsiębiorcą? Nie przegap tego wydarzenia!

Projekt: Finanse

ForBS 2 - druga edycja Forum Biznesowego, którego organizatorami są wspólnie Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim i Miasto Wodzisław Śląski, to wielkie wydarzenie biznesowe, obok którego nie możesz przejść obojętnie.

Artykuł opracowany przez:

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim

wspieranie lokalnych przedsiębiorców

Firma działa w branżach:
Administracja

Tegoroczne Forum Biznesowe odbędzie się pod hasłem: „Czego nie widać w drodze do sukcesu”. 24 maja, w trakcie 3 godzin skompensowanej wiedzy wyselekcjonowanej przez Radę Programową ForBS 2, 9 mówców – specjalistów w swoich branżach odpowie na nurtujące pytania lokalnych przedsiębiorców.

Mieczysław Kieca – Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego przedstawi efekty synergii pomiędzy miastem i wodzisławskim biznesem, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu miast Polski.

Ludwika Kłosińska – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim zaprezentuje owoce współpracy wodzisławskiej oświaty z biznesem, która z korzyścią dla uczniów i przedsiębiorców efektywnie rozwija się i przygotowuje nowe kadry dla potrzeb wodzisławskiego biznesu.

Krzysztof Pietrek – specjalista ds. analizy i strategii komunikacji marki, w formie case study, odpowie na pytanie – czym dla każdej firmy jest dzisiaj odpowiednia strategia komunikacji marki?

Robert Duda – Certyfikowany Specjalista Google przedstawi współczesne korzyści z aktywności biznesowej w Internecie.

Joanna Antonik – trener personalny B2C i B2B zwróci uwagę na częste problemy w komunikacji wewnętrznej firmy, czyli relacje między kadrą zarządzającą a pracownikami.

Marian Wilhelm – ekspert w branży inteligentnych systemów do zarządzania informacją zaprezentuje efektywny system obiegu dokumentów w firmie.

Tomasz Markowski – specjalista ds. Consultingu podpowie, jak efektywnie budować zespoły pracownicze.

Agata Słupczyńska – specjalista ds. HR i rekrutacji odpowie na nurtujące pytanie, czy Czechy są realnym zagrożeniem dla wodzisławskiego rynku pracy?

Gwiazdą tegorocznego Forum będzie Grzegorz Turniak, założyciel BNI w Polsce, autor cenionych książek o biznesie, ekspert i mentor networkingu oraz Prezes Akademii Rekomendacji, który opowie o tym, jak ważnym elementem w budowaniu własnego biznesu jest poszerzanie sieci kontaktów.

Ciekawostką tegorocznego Forum będzie oprawa multimedialna, którą zajmie się firma Magra przy współudziale Ricoh – lidera rynku w branży nowoczesnych urządzeń audio wizualnych. Na terenie Hotelu Amadeus zamontowane zostaną interaktywne monitory, wielkogabarytowe rzutniki oraz kamery, dzięki którym obrady relacjonowane będą na żywo na cały świat.

W Forum nie zabraknie czasu na moderowany przez Grzegorza Turniaka networking. W trakcie kuluarowych spotkań, przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty i podzielić się własnymi doświadczeniami w prowadzonym biznesie.

ForBS 2 zapewne stanie się inspirującym wydarzeniem, które każdemu przedsiębiorcy pozwoli spojrzeć z innej perspektywy na prowadzony biznes.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w Forum, skorzystaj z formularza dostępnego tutaj i zarejestruj się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka