• +48 502 21 31 22

Lato bez barier w Krainie Górnej Odry. Darmowe przejazdy meleksem po parku w Rudach

Przejazdy będą odbywały się w weekendy i święta, a wycieczkowiczom towarzyszył będzie kierowca-przewodnik, który będzie opowiadał o historii tego niezwykłego miejsca.

Lato bez barier w Krainie Górnej Odry. Darmowe przejazdy meleksem po parku w Rudach

W parku przypałacowym w Rudach można korzystać z darmowych przejazdów meleksem. Pojazd elektryczny będzie czekał na chętnych na głównym parkingu przy bazylice, skąd może zabrać grupę maksymalnie siedmiu osób.

Przejazdy będą odbywały się w weekendy i święta aż do 25 września, a wycieczkowiczom towarzyszył będzie kierowca-przewodnik, który będzie opowiadał o historii tego niezwykłego miejsca. Podczas zwiedzania uczestnicy mogą zatrzymać się w dowolnym miejscu, aby je zwiedzić. Trasa będzie zaczynać się i kończyć na parkingu głównym przed Bazyliką Matki Bożej Pokornej w Rudach.

Inicjatorem akcji jest marka turystyczna Kraina Górnej Odry realizująca zadanie „Lato bez barier w Krainie Górnej Odry” dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego. Celem zadania jest poprawa jakości i poziomu życia mieszkańców województwa śląskiego, mających niepełnosprawność ruchową utrudniającą im bezpośredni kontakt z miejscami trudno dostępnymi.

Regulamin przejazdów.

fot. Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach
oprac. /kp/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka