• +48 502 21 31 22

Śląsk Cieszyński - bezgranicznie inspirująca marka turystyczna

Projekt: Środowisko, jakość życia, ekologia Kraina Górnej Odry Turystyka i rekreacja Memorandum Gospodarcze PL-CZ Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLĄSK.ONLINE Promocja biznesu Współpraca polsko-czeska

Prezentacja bardzo ciekawych projektów realizowanych przez Euroregion Śląsk Cieszyński na rzecz wzmacniania turystyki rozwoju gospodarczego pogranicza.

Śląsk Cieszyński - bezgranicznie inspirująca marka turystyczna

 

Sygnatariusze transgranicznego memoranda gospodarczego podczas spotkania w Chałupkach w dniu 22 04 2022 zapoznali się z najciekawszymi projektami realizowanymi ze środków unijnych zrządzanych pzrzez Euroregion ŚLĄSK Cieszyński. 

Dyrektor biura Euroregionu Śląsk Cieszyński Bogdan Kasperek, przedstawił projekty, które dzięki środkom unijnym rozwijają się przez wiele lat i są przykładami trwałych i dobrze ulokowanych inwestycji w turystykę. Bogdan Kasperek zwrócił uwagę przede wszystkim na bardzo duże projekty realizowane na Śląsku i w Kraju Morawsko Śląskim. Ważnym przesłaniem prelegenta było to, że mimo tego, iż beneficjetami projektów transgranicznych mogą być podmioty działające na terenie euroregionu, to zasięg terytorialny i grono partnerów projektów może być wyraźnie szerszy. 

 



Zobacz również relację ze spotkania "biznes na granicy" w dniu 22 04 2022 w Chałupkach 
oraz przentację Darii Kardaczyńskiej - dyrektora biura Euroregionu SILESIA. 


/i/ 

Galeria zdjęć

Podobe artykuły

Wyszukiwarka