• +48 502 21 31 22

Webinar dla lokalnych firm - wybierz temat!

Branża: Instytucje Urzędy Inkubatory przedsiębiorczości
Projekt: Program Wsparcia Rynku Pracy Gospodarka Kształcenie zawodowe kadr

Olbrzymia ilość przedsiębiorstw mierzy się dziś z kryzysem i rosnącą obawą o jutro. Napisz nam jak możemy Ci pomóc

Olbrzymia ilość przedsiębiorstw mierzy się dziś z kryzysem i rosnącą obawą o jutro. Znaleźliśmy się wszyscy w niecodziennej i dla wielu z nas bardzo trudnej sytuacji. Dlatego postanowiliśmy przygotować kolejne działania wspierające Twoją firmę – my nie zostawimy Cię samego!

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim połączyła siły z firmą szkoleniowo-doradczą Circinus Training Center i wychodzi z kolejną inicjatywą wsparcia lokalnej przedsiębiorczości z naszego regionu. Odpowiadając na najważniejsze potrzeby firm i bieżącą sytuację rynkową planujemy przygotować dla Was wartościowe webinary, które pomogą Wam rozwiązywać aktualne problemy i lepiej prowadzić Wasz biznes w obecnym czasie.

W tym celu przygotowaliśmy anonimową ankietę, w której chcemy dokładnie zbadać i zrozumieć Wasze potrzeby – tylko wtedy uda nam się przygotować przydatny dla Was materiał.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 

Ankieta jest bardzo krótka, dlatego wypełnij ją teraz. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami, potrzebami i pomóż nam pomóc Tobie. Razem damy radę!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Podobe artykuły

Wyszukiwarka