• +48 502 21 31 22

Czy znacie Zameczek Piotrowice koło Karwiny?

Branża: Hotele, pensjonaty, kwatery

Wyszkolony i zawsze profesjonalny personel zadba o Ciebie z troską, która zadowoli Cię pod każdym względem.

Artykuł opracowany przez:

Zámeček Petrovice

restauracja, hotel, spa

Firma działa w branżach:
Hotele, pensjonaty, kwatery
Odnowa biologiczna i SPA, sauny

W Piotrowicach koło Karwiny, niedaleko granicy z Polską, w dużym i zadbanym parku zbudowano Zámeczek, którego historia sięga 1796 r. Obecnie obiekt jest w rękach osoby prywatnej Jolanty Burkotowej, która prowadzi go jako hotel, restaurację i centrum odnowy biologicznej. Dzięki wysokiemu poziomowi usług rezydencja może konkurować ze wszystkimi, najwyższej klasy, obiektami turystycznymi, oferując swoim klientom satysfakcję z każdej wizyty.

Zameczek posiada wystarczającą liczbę pokoi oraz sale, mniejsze saloniki, kręgielnię, piwnicę winną, a także altanę ślubną. Staje się więc miejscem idealnym do organizacji wesel, konferencji, spotkań biznesowych, różnych rodzajów seminariów, urodzin, chrzcin lub innych imprez rodzinnych. Podróżnym oferuje cudownie położone i wyposażone centrum odnowy biologicznej nad jeziorkiem, które zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Rzeczą naturalną jest bogata lista usług kosmetycznych i masażu, a także bogata oferta centrum fitness.

Specjalnością jest wyjątkowe łóżko terapeutyczne Siódme niebo firmy Klafs – jedyne w Europie środkowej. Wykwintne dania oferuje restauracja, która została zbudowana w stylu restauracji art & food i oferuje gościom podwójną przyjemność - dobre jedzenie i ciekawe dzieła sztuki.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu mogą umilić specjały z grilla oferowane w lecie na odkrytym tarasie z otwartą kuchnią. W miesiącach letnich w parku zamkowym można zmówić sobie piknik z koszem pełnym smakołyków. Odpoczywając w parku zamkowym można oglądać ryby w stawie lub życie naszych czarnych łabędzi.

Wypróbuj nasze usługi, a wierzymy, że wrócisz.

www.zamecek-petrovice.cz

Podobe artykuły

Wyszukiwarka