• +48 502 21 31 22

Zatrzymaj w kadrze czas z Agnieszką Kapłon

Branża: Usługi fotograficzne i wideofilmowanie

Agnieszka Kapłon specjalizuje się w fotografii rodzinnej, portretowej i reportażowej.

Artykuł opracowany przez:

FOTOGRAFIA Agnieszka Kapłon

fotografia

Firma działa w branżach:
Usługi fotograficzne i wideofilmowanie

Fotografia w jej życiu pojawiła się wraz z narodzinami dzieci i już na zawsze odmieniła postrzeganie rzeczywistości. Stała się pasją, a później także, jak mówi sama Agnieszka Kapłon, najpiękniejszą pracą, jaką można sobie tylko wymarzyć. Dziś miłością do zachowywania w kadrze najważniejszych chwil  i naturalnych emocji dzieli się z najbliższymi oraz swoimi klientami, dla których jest niczym rodzina.

Sesje w studio, plenerze, a także fotografia lifestylowa w Waszym domu – brzmi dobrze? Agnieszka Kapłon zaprasza do swojej krainy kreatywności, pięknych i oryginalnych kadrów. Jest akredytowanym fotografem dziecięcym.

– Podobno jest tak, że jak się ma pracę, którą się kocha, to tak jakby się nie pracowało – przyznaje Agnieszka i po chwili dodaje, że w jej przypadku słowa te sprawdzają się w stu procentach. Każdego dnia wstaje z nowymi pomysłami i motywacją, aby każdy kolejny kadr był lepszy od poprzedniego. – To zajęcie wymaga ciągłego rozwoju - nie kryje, podkreślając jednocześnie, że nie wyobraża sobie życia bez robienia zdjęć. – Aparat jest nieodłączną częścią mnie. Spotykając się z Wami, staram się, aby nasze relacje były nieskrępowane, naturalne, niewymuszone, a same fotografie przepełnione emocjami – akcentuje Agnieszka Kapłon.

– Zapraszam na moją stronę internetową: agnieszkakaplon.pl. Tam znajdziecie moje portfolio oraz inne informacje, w tym kontakt – zachęca. Okazji do spotkania z Agnieszką jest mnóstwo. Najbliższa to między innymi Dzień Matki – sesja taka może być świetnym prezentem.

Warto już dziś zarezerwować termin! Pamiętajcie, chwila przeminie, a fotografia zostanie na lata.


 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka