• +48 502 21 31 22

Zmiany w zarządzie Rafametu. E. Longin Wons odwołany

Paweł Sułecki – przewodniczący rady nadzorczej kuźniańskiej spółki – został delegowany do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu.

Zmiany w zarządzie Rafametu. E. Longin Wons odwołany

7 czerwca doszło do znaczących zmian w zarządzie Fabryki Obrabiarek Rafamet S.A. Rada nadzorcza spółki z Kuźni Raciborskiej podjęła decyzję o odwołaniu Emanuela Longina Wonsa z funkcji prezesa zarządu – dyrektora naczelnego ze skutkiem natychmiastowym. Jednocześnie podjęto uchwałę o delegowaniu Pawła Sułeckiego – przewodniczącego rady nadzorczej – do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu. Będzie on sprawował tę funkcję do 13 czerwca.

Paweł Sułecki ukończył Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu. Ponadto jest absolwentem Podyplomowych Studiów Menedżersko-Finansowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii GPW Growth organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiada również uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. W swojej karierze Sułecki pełnił szereg kluczowych ról w takich organizacjach jak ARP, Ad Notam Polska, Polanex, Creotech, Fujifilm Polska Distribution i Fujitsu General Poland.

fot. Rafamet
oprac. /kp/

Podobne artykuły

Wyszukiwarka