• +48 502 21 31 22

Konferencja "Rybnik Dla Biznesu"

W trakcie spotkania lokalni przedsiębiorcy, oprócz okazji do nawiązywania relacji i wymiany kontaktów biznesowych, będą mogli wziąć udział w kilku panelach szkoleniowych.

Konferencja "Rybnik Dla Biznesu"

Miasto Rybnik po raz czwarty organizuje Konferencję „Rybnik dla Biznesu” skierowaną do przedsiębiorców działających i zamierzających inwestować w Rybniku. Odbędzie się ona 3 listopada, tym razem na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku-Niewiadomiu oraz w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie spotkania lokalni przedsiębiorcy, prócz okazji do nawiązywania relacji i wymiany kontaktów biznesowych, będą mogli wziąć udział w kilku panelach szkoleniowych.

Poranna część konferencji prowadzona będzie dwutorowo: stacjonarnie oraz online. Od godz. 9:00 organizatorzy zapraszają przedsiębiorców do udziału w szkoleniach, których tematyka skupiać się będzie m.in. wokół skutecznej komunikacji, zasad przygotowania interesującej oferty sprzedażowej, skutecznego przywództwa i zarządzania. Szkolenia poprowadzą trenerzy biznesu, specjaliści transformacji cyfrowej, praktycy w obszarze prowadzenia biznesu. Miejscem przeprowadzenia szkoleń będzie sala konferencyjna Zabytkowej Kopalni Ignacy, a ci przedsiębiorcy, którzy nie mogą dołączyć osobiście, będą mogli wziąć udział w warsztacie i webinarze online.

O godz. 17:00 w Domu Kultury Niedobczyce odbędzie się Gala „Rybnik dla Biznesu”. W trakcie Gali przedsiębiorcy będą mieli okazję do wzajemnych rozmów przy kawie, spotkań z władzami miasta, wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Ważnym punktem Gali Rybnik dla Biznesu będzie wręczenie nagród dla młodzieży z rybnickich szkół, laureatów konkursu organizowanego przez Miasto Rybnik „Rybnicki biznesplan”. Partnerem konkursu jest PKO Bank Polski. W trakcie Gali będzie również okazja do wysłuchania prelekcji Zuzanny Skalskiej, doradcy ds. trendów strategicznych w zakresie innowacji, inspiratorki wielu światowych gigantów i rynkowych liderów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej: www.rybnikdlabiznesu.pl.

Program Konferencji „Rybnik dla Biznesu”

CZĘŚĆ PIERWSZA

Szkolenia stacjonarne - Sala Konferencyjna Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku, ul. Ignacego Mościckiego 3
9:00-10:30 - Diabeł tkwi w szczegółach. 15 prostych zasad skutecznej komunikacji i PR. Prowadzący: dr Krystian Dudek
10:45-12:15 - Pisać każdy może - ale jak pisać oferty, by ludzie chcieli je czytać? Prowadzący: dr Justyna Łapaj-Kucharska
12:30-14:00 - Bezpieczna i efektywna praca zespołowa na dokumentach. Prowadzący: Marta Czapik/Legalna Marta

Warsztat i webinar online:
09:00-12:45 - Jak istotnie podnieść skuteczność, wydajność i komfort pracy – wprowadzenie do przywództwa i zarządzania systemowego dla przedsiębiorczych. Prowadzący: Aldona Kłobska, Arkadiusz Naruk
13:00-14:00 - Równowaga życiowa przedsiębiorcy, lidera i managera – dobre praktyki z życia wzięte. Prowadzący: Tomasz Dzida

CZĘŚĆ DRUGA

Gala „Rybnik dla Biznesu” – Dom Kultury Niedobczyce, Rybnik ul. Barbary 23
17:00-18:00 - Networking
18:00-20:00 - Gala Rybnik dla Biznesu
- Powitanie Gości
- Przemówienie Prezydenta Miasta Rybnika
- Wręczenie nagród w ramach konkursu „Rybnicki biznesplan”
- Prelekcja Zuzanny Skalskiej
20:00-21:00 Networking

Organizatorem Konferencji „Rybnik dla Biznesu” jest Miasto Rybnik przy współpracy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorcy z Wyboru.

Konferencję wspiera Śląskie Porozumienie Gospodarcze SLĄSK.ONLINE. 
Portal PLUSYdlaBIZNESU objął patronat medialny nad wydarzeniem.

oprac. /kp/

Galeria zdjęć

148_konferencja_rybnik_(1).png
250_konferencja_rybnik_(2).png
900_konferencja_rybnik_(3).png
818_konferencja_rybnik_(4).png
787_konferencja_rybnik_(5).png
829_konferencja_rybnik_(6).png
585_konferencja_rybnik_(7).png
848_konferencja_rybnik_(8).png
294_konferencja_rybnik_(9).png
743_konferencja_rybnik_(10).png
851_konferencja_rybnik_(11).png

Podobe artykuły

Wyszukiwarka