• +48 502 21 31 22

Salon Recman świętuje 5. urodziny. Wygraj perfumy lub elegancki krawat

Branża: Usługi Handel Moda Odzież

5 listopada, marka Recman obchodziła piątą rocznicę otwarcia salonu w Raciborzu. W związku z tym organizuje konkurs.

Salon Recman świętuje 5. urodziny. Wygraj perfumy lub elegancki krawat

Z okazji piątej rocznicy otwarcia salonu marki Recman w Raciborzu, która wypadła 5 listopada, na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzili salon mieszczący się przy ul. Długiej 14, czekała niespodzianka – mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

To jednak nie koniec świętowania i niespodzianek. Specjalnie dla naszych Czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

·        I miejsce: perfumy Black by Recman + upominki
·        II miejsce: perfumy Recman Challenger + upominki
·        III miejsce: elegancki krawat + upominki

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy do wtorku, 14 listopada  do godz. 12.00 odpowiedzieć na pytanie: Jak rozumiesz określenie „Dobrze ubrany mężczyzna”? Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, a do ich autorów trafią nagrody. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.


Regulamin konkursu:

Wygrywają trzy osoby, które udzielą najciekawszej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w salonie Recman przy ul. Długiej 14 po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody, pozostanie ona w salonie. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez sponsora nagród (marka Recman) oraz redakcję portalu raciborz.com.pl(Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka