• +48 502 21 31 22

Pizza w centrum uwagi. Po prostu bierz i jedz!

Jeśli znudziły Ci się tradycyjne kanapki, ta oferta jest dla Ciebie.

Pizza w centrum uwagi. Po prostu bierz i jedz!

Już się usadowiły pyszne składniki na całkiem nowej pizzy w Raciborzu. Pizza cieplutka, świeża, pięknie wypieczona, pachnąca, prosto z nowej pizzerii, która została otwarta w samym centrum miasta na ul. Odrzańskiej 2a, przy rondzie. Pizza, która w tym miejscu jest również sprzedawana na kawałki, co jest nowością w naszym mieście.

Jako że ten drożdżowy placek pozostaje wciąż najbardziej lubianym i poszukiwanym daniem na świecie, tym razem też się nie oprze podniebieniu raciborzan. Pizza bogata w składniki według menu pizzerii lub komponowana przez zamawiającego może być zamawiana na wynos i z dowozem do domu oraz na kawałki dla wszystkich głodnych na mieście. W ofercie pizzerii znajdują się także inne szybkie dania, takie jak panino, tortilla czy tradycyjna zapiekanka, którymi można zastąpić kanapki lub urozmaicić przerwę w pracy. Wszystkie dania przygotowywane są szybko i smacznie, dzięki specjalnemu, sporych rozmiarów, piecowi do pizzy, sprowadzanemu prosto z Turcji, który ze względu na bardzo wysoką temperaturę znacznie skraca czas przygotowania dań i nadaje im niepowtarzalnego smaku.

Posiłek można uzupełnić aromatyczną kawą na wynos, dostępną w pizzerii w różnych odsłonach, w tym także cappuccino, latte oraz z myślą o najmłodszych – czekoladą na gorąco. Wszystko szybko, blisko i wygodnie, a do tego pysznie. Kawałek pizzy, zapiekanka czy ciepłe panino czekają. Po prostu bierz i jedz.

Przyjdź! Racibórz, ul. Odrzańska 2a (obok ronda)

Zadzwoń! 787 787 001

Oglądaj i komentuj! Pizzeria Odrzańska - Strona główna | Facebook

 

Podobne artykuły

Wyszukiwarka