• +48 502 21 31 22

Basen i 80-metrowa zjeżdżalnia wodna atrakcjami Radlina

Branża: Administracja obiektów użyteczności publicznej;    Projekt: Kraina Górnej Odry

Tryskacz skupiony, tryskacz płaski, gejzer denny, hydromasaż ścienny-dyszowy, strumienica tajfun czy hydromasaż denny - to wszystko znajdziemy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie.

Artykuł opracowany przez:

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w Radlinie

ośrodek sportu

Firma działa w branżach:
Obiekty sportowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie dysponuje pływalnią, w skład której wchodzi duży basen wyposażony w 6 torów pływackich o długości 25m i basen mały zaliczany do rekreacyjnych. Jest tu także sauna, jacuzzi i siłownia. Z myślą o dzieciach i dorosłych lubiących dreszczyk emocji przygotowano również 80-metrową zjeżdżalnię wodną.

Hala basenu wyposażona jest w nowoczesną klimatyzację, która pozwala utrzymać zawsze odpowiednią temperaturę otoczenia oraz wilgotność powietrza. Wszelkie zawody czy imprezy organizowane na dużym basenie można obserwować z widowni.

W basenie rekreacyjnym ciepła woda o temperaturze 31 stopni oraz kompleks hydromasaży tworzą idealne warunki do relaksu. Mały basen wyposażony jest w urządzenia nadające mu charakter rekreacyjno-wypoczynkowy i rehabilitacyjny.

W budynku mamy również do dyspozycji pełnowymiarową salę gimnastyczną, pokrytą nowoczesną nawierzchnią. Sala wyposażona jest w klimatyzację i nowoczesne oświetlenie.

Ośrodek organizuje zajęcia stałe, takie jak Fit Dance, Aquaaerobic, Aquaruch, Aquafitness, Nauka Pływania oraz Tenis Stołowy.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka