• +48 502 21 31 22

Dobrze dobrana bielizna to podstawa

Branża: Usługi Handel Moda Odzież
Projekt: #kupujlokalnie

W sklepie Agnieszki Gołki indywidualnie dobierzesz bieliznę, która zapewni komfort i zdrowie.

Sklep z bielizną Pani Agnieszki to gwarancja dobrej jakości i indywidualnego podejścia do klienta. Dobrana bielizna nie tylko podkreśla nasze atuty i dodaje pewności siebie, ale wpływa także na stan zdrowia. Odpowiedni rozmiar miseczki czy obwód zagwarantują prawidłowe podtrzymanie biustu, co zbawiennie wpłynie na stan kręgosłupa. Specjalistki, które zawsze służą pomocą, określą właściwy rozmiar i dopasują najlepszy krój. Sklep przy Ogrodowej 30 oferuje szeroki wybór bielizny najlepszych polskich producentów takich jak Samanta, Alles, Vena, Niplex, Gaia, Gorsenia czy Ava. W ofercie znajduje się bielizna w rozmiarze od miseczki A do L oraz obwodach od 65 do 110 cm. Asortyment jest ciągle poszerzany, przez co każda kobieta znajdzie w sklepie coś dla siebie. Oprócz biustonoszy w sklepie można kupić piżamy, halki, bieliznę wyszczuplającą i bieliznę okolicznościową. Jest także szeroki wybór rajstop oraz skarpet.

Dużym atutem sklepu jest również oryginalność. – Mamy zupełnie inny towar niż sklepy sieciowe czy markety. Nie można porównać naszej bielizny z tą ze sklepów, które handlują wszystkim – zachęca właścicielka.

Sklep jest świetnym miejscem także dla mężczyzn, którzy znajdą w nim bieliznę dzienną i nocną. Dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje kobiety i chcą im podarować prezent, przygotowano bony podarunkowe na dowolną kwotę. Taki upominek z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

 

Z okazji Świąt Bozego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego roku składamy najserdeczniejsze życzenia. 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka