• +48 502 21 31 22

Bielizna przy Ogrodowej świętuje 30-lecie! Cały asortyment -20%

Branża: Odzież;    Projekt: #kupujlokalnie

Sklep Bielizna przy Ogrodowej 30 obchodzi 30-te urodziny. Z tej okazji dla wszystkich klientek przygotowano prezent w postaci rabatu 20% na cały asortyment. Promocja trwa od 25 do 27 czerwca.

Artykuł opracowany przez:

BIELIZNA Agnieszka Gołka

sprzedaż bielizny

Firma działa w branżach:
Odzież

- Od zawsze marzyłam o swoim sklepie. Praca z ludźmi to moja pasja. Jeśli robi się coś z miłości, to praca staje się naszym hobby - mówi właścicielka Agnieszka Gołka.

Sklep Bielizna słynie z profesjonalnej obsługi i szerokiego asortymentu. Wiadomo nie od dziś, że dobrze dobrana bielizna to atrybut kobiecości i gwarancja dobrego samopoczucia. Odpowiedni rozmiar miseczki czy obwód zagwarantują prawidłowe podtrzymanie biustu, co zbawiennie wpłynie również na stan kręgosłupa. Specjalistki, które zawsze służą pomocą, określą właściwy rozmiar i dopasują najlepszy krój. Asortyment jest ciągle poszerzany, przez co każda kobieta znajdzie w sklepie coś dla siebie. Oprócz biustonoszy znajdziemy halki, bieliznę wyszczuplającą i bieliznę okolicznościową. Jest także szeroki wybór rajstop oraz skarpet. Sklep jest świetnym miejscem także dla mężczyzn, którzy znajdą w nim bieliznę dzienną i nocną. Dla tych panów, którzy dbają o swoje kobiety i chcą im podarować prezent, przygotowano bony podarunkowe na dowolną kwotę.

/artykuł sponsorowany/

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka