• +48 502 21 31 22

Skrzacik świętuje pierwsze urodziny!

Branża: Usługi Handel Moda Sklepy i hurtownie artykułów dziecięcych i zabawek
Projekt: #kupujlokalnie

Z okazji urodzin sklep zabawkowy Skrzacik przygotował mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych klientów.

Już 23 września Skrzacik świętuje swoje pierwsze urodziny. Sklep zabawkowy w Galerii Srebrnej przy ul. Opawskiej zamieni się tego dnia w wielką salę zabaw, a na wszystkich klientów, tych dużych i małych, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Start o godz. 9:30. W urodzinowym programie znajdą się takie punkty jak quiz z nagrodami, tatuaże, zabawa z bańkami mydlanymi czy zabawy z animatorami. Z okazji urodzin zaplanowano coś, co ucieszy także rodziców. Sklep zabawkowy Skrzacik przygotował ponad 230 artykułów w promocyjnych cenach.

Współorganizatorem wydarzenia są marki Lego, Playmobil, Trefl, Albi, Dumel, Marioinex, Mattel, Spin Master, Hasbro, MGA, Egmont, Cartamundi, Sala Zabaw Gapcio, Polesie i mnóstwo innych firm, które ufundowały upominki.

Sklep zabawkowy Skrzacik w Galerii Srebrnej przy ul. Opawskiej to raj dla wszystkich milusińskich. W ofercie sklepu znajdziecie bezpieczne i rozwijające zabawki dla najmłodszych, ale także dużo propozycji dla starszych dzieci. Ponadto Skrzacik oferuje rodzinne gry planszowe, karty, puzzle, a nawet plecaki czy hulajnogi. Jeśli więc chcecie sprawić radość swojemu dziecku lub szukacie prezentu dla bliskiej pociechy koniecznie zajrzyjcie do Skrzacika w Galerii Srebrnej. W ofercie zabawki znanych marek, które od lat bawią i rozwijają nasze dzieci.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka