• +48 502 21 31 22

Rumpel Ubezpieczenia. Teraz w nowej lokalizacji przy Rostka 1

Branża: Agencje ubezpieczeniowe;    Projekt: Finanse

Mimo wielu zmian nie zmienia się fakt, że nadal pragniemy zapewniać wszystkim usługi na najwyższym poziomie, a naszą misją jest pełnienie roli partnera i doradcy wszystkich naszych Klientów – mówi Justyna Rumpel z firmy Rumpel Ubezpieczenia.

Artykuł opracowany przez:

RUMPEL UBEZPIECZENIA

ubezpieczenia w Raciborzu

Firma działa w branżach:
Agencje ubezpieczeniowe
Agencje ubezpieczeniowe

- Działalność, którą rozpocznę w nowym punkcie stanowi kontynuację prawie 30-letniej tradycji rodzinnej zapoczątkowanej przez mojego ojca Jana Rumpel. W 1993 roku ojciec podjął pierwsze kroki w tym obszarze – wspomina Justyna Rumpel. - Od tego czasu wiele się zmieniło zarówno w zakresie oferowanych przez rynek ubezpieczeń produktów, jak i naszego doświadczenia zawodowego, które w tej działalności jest kluczowe – przyznaje właścicielka.

U podstaw działalności firmy od zawsze było założenie bezpośredniego kontaktu z Klientem jako najefektywniejszej formy współdziałania oraz dbałości o cały proces obsługi. Pomimo, że rynek częściowo zmierza w stronę sprzedaży direct, większość ludzi nadal ceni sobie najbardziej interakcję z żywym człowiekiem, którą trudno przecenić.

- Mimo, że w obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy do ograniczania kontaktów osobistych i wykonywania pracy zdalnej, nadal dbamy o naszych Klientów i pozostajemy z nimi w kontakcie. Jesteśmy elastyczni, oferując różne sposoby zawierania umów – przyznaje Justyna Rumpel.

Wieloletnie doświadczenie i ciężka praca sprawiły, że w chwili obecnej firma jest już cenionym partnerem dla Towarzystw Ubezpieczeniowych – dowodem tego jest otwierany właśnie Punkt Standard Hestii, przed otwarciem którego należy spełnić szereg wymogów i w którym obsługa odbywa się na najwyższym poziomie.

Pomysł otwarcia nowego, własnego biura zrodził się kilka lat temu. Związany jest z ogromnym zaangażowaniem, pracą oraz poświęceniem, wymagał oczywiście sporych inwestycji. - Mam nadzieję, że pomysł i lokalizacja nowego biura w centrum miasta i otoczeniu zieleni przypadnie do gustu naszym obecnym i przyszłym Klientom – mówi Justyna Rumpel.

Przez dominujące oznakowanie Ergo Hestii Klienci mogą pomyśleć, że firma podjęła współpracę wyłącznie z tym towarzystwem ubezpieczeniowym. - Kontynuujemy współpracę z wszystkimi towarzystwami, z którymi współpracowaliśmy dotychczas. Przewidujemy również rozszerzenie naszej oferty i podjęcie współpracy z innymi TU, tak, aby móc zaspakajać potrzeby naszych Klientów jak najlepiej – przyznaje właścicielka.

Mimo tych wielu zmian nie zmienia się fakt, że firma Rumpel Ubezpieczenia nadal pragnie zapewniać wszystkim usługi na najwyższym poziomie, a jej misją jest pełnienie roli partnera i doradcy wszystkich Klientów.

Serdecznie zapraszam do naszego nowego biura przy ulicy Rostka 1 ( wejście od strony Bema ). Od 15 czerwca będziemy czekać na Państwa – zaprasza Justyna Rumpel.

Podobe artykuły

Wyszukiwarka