Strona główna » Wiadomości » Usługi fotograficzne i wideofilmowanie » Zatrzymaj najważniejsze chwile z Agnieszką Kapłon

Zatrzymaj najważniejsze chwile z Agnieszką Kapłon– Mam najpiękniejszą pracę, jaką tylko można sobie wymarzyć – mówi Agnieszka Kapłon, która za pomocą fotografii utrwala najważniejsze momenty w życiu swoich klientów.

Fotografia w życiu Agnieszki Kapłon pojawiła się wraz z narodzinami jej dzieci i pozostała już na zawsze, zamieniając się w prawdziwą pasję. – Codziennie robię to, co kocham – mówi Agnieszka Kapłon, która jest akredytowanym fotografem dziecięcym. Specjalizuje się również w fotografii rodzinnej, portretowej i reportażowej. Świetnie radzi sobie zarówno w sesji w studio, jak i w plenerze. Oferuje także fotografię lifestylową w domu swoich klientów.

Teraz Agnieszka Kapłon zmienia lokalizację studio, co z pewnością przełoży się na jeszcze piękniejsze kadry. – Nowe studio jest przytulne i emanuje pozytywną energią – mówi właścicielka. Klienci nie będą musieli już jeździć do Wodzisławia Śląskiego, poza tym w Raciborzu brakuje miejsc, w których studio skupiałoby się na fotografii rodzinnej. Agnieszka Kapłon właśnie to może zaoferować mieszkańcom Raciborza.

Jak mówi Agnieszka Kapłon, jej zajęcie wymaga nieskończonych pokładów kreatywności. To właśnie motywuje ją do ciągłego rozwoju i sprawia, że każdego dnia wstaje z nowymi pomysłami. Agnieszka Kapłon podczas każdej sesji stara się tworzyć atmosferę, która będzie idealnym tłem do uchwycenia najpiękniejszych kadrów. – Aparat jest nieodłączną częścią mnie. Spotykając się z Wami, staram się, aby nasze relacje były nieskrępowane, naturalne, niewymuszone, a same fotografie przepełnione emocjami – przyznaje.

Jeśli zatem chcecie uwiecznić najpiękniejsze chwile w swoim życiu, z Agnieszką Kapłon na pewno się uda. Sesja ciążowa, która z radością przypomni piękny czas oczekiwań, fotografia noworodkowa, która będzie pamiątką na lata czy sesja kobieca, dzięki której każda z pań poczuje się wyjątkowo... to zaledwie część oferty.

Twórczość Agnieszki Kapłon można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej agnieszkakaplon.pl, na której dostępne jest jej portfolio. Lokalizacja studio fotograficznego zostaje przeniesiona z Wodzisławia Śląskiego do Raciborza na ul. Mariańską 6/1.

Opublikowano: 2019-09-03

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów