Strona główna » Wiadomości » Dietetyka i odchudzanie » W trosce o piękną i zdrową skórę

W trosce o piękną i zdrową skóręLato w pełni, dlatego warto zadbać o kondycję skóry i jej zdrowy wygląd.

Artykuł opracowany przez:

Starzenie się skóry jest procesem indywidualnym, na który wpływ ma wiele czynników genetycznych i środowiskowych, takich jak stres, przemęczenie czy nieodpowiednia pielęgnacja. Dlatego polecam serię kremów na bazie aloesu z naturalnymi składnikami, dla każdego rodzaju skóry i karnacji, niezależnie od płci i wieku. Ponadto mamy wspaniałe żele kojące, balsamy do rąk i ciała, szampony i odżywki do włosów, bez siarczanów i parabenów, też na bazie aloesu.

Chcąc zapewnić skórze dobry i zdrowy wygląd, musimy się zdrowo odżywiać. Warto także skorzystać z suplementów diety, firmy z ponad 38-letnim stażem w odżywianiu komórkowym, znanej na całym świecie.
Polecam również zadbanie o zdrowie, stosując prądy, czyli elektrostymulację metodą dr Viktora Zenni, która posiada certyfikat UE bezpieczeństwa urządzeń medycznych. Zastosowanie precyzyjnie dobranych kombinacji prądów uznanych przez medycynę akademicką i ich natężenia sprawiło, że metoda Zenni okazała się bardzo skuteczna w likwidowaniu różnego typu zaburzeń, przyczyn i objawów chorób.

Wszystko to otrzymacie Państwo w Klubie Zdrowego Odżywiania Haliny Cichoń, Rynek 15, I piętro, Racibórz, nr tel. do umawiania spotkań: 501 407 780.

Opublikowano: 2018-06-22

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów