• +48 502 21 31 22

Kwiaciarnia

Branża: Usługi Handel Moda Kwiaciarnie

Poznaj wiosenne trendy w ogrodnictwie i razem z Kwiaciarnią „Orchidea” stwórz swój azyl.

Hitem tego sezonu będą Dalie, które pobudzą żywymi barwami. Szczególnie modne będą w kolorze bordo i limonki. Meble z palet, które były hitem w minionym roku, powoli odejdą w zapomnienie. Teraz warto postawić na elegancję, a kupując meble i ozdoby warto zwrócić uwagę na jakość i trwałość. Kwiaciarnia „Orchidea” oferuje szeroki wyrób donic, figur i artykułów dekoracyjnych, które wprowadzą w ogród szyk i namiastkę luksusu.

Przy tworzeniu ogrodu warto wykazać się kreatywnością i szukać niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich jest połączenie w rabacie kwiatów z warzywami. Szczypiorek czy pietruszka nie tylko zapewnią nam świeże dodatki w kuchni, będą także pięknym tłem dla kwiatów. Warto pamiętać także o jadalnych kwiatach - pysznogłówka czy lawenda zaskoczą Waszych gości.

Fiolet został okrzyknięty kolorem minionego roku i wiosną nadal warto na niego postawić. Rośliny w tym kolorze zapewnią efektowny wygląd ogrodu, dlatego warto wybrać szałwię, irysy, dalie, orliki czy oryginalny czosnek ozdobny. Instytut Pantone przygotował paletę barw na sezon 2018/2019, która może być świetną inspiracją do kompozycji barw na naszym tarasie czy przy wyborze kwiatów do ogrodu. Wśród kolorów "na czasie" wymienia się mocną czerwień i fuksję, nasycony żółty, a także granat i ciemną zieleń.

Kolejnym trendem w nadchodzącym sezonie będzie rdza. Efekt rdzy świetnie wyeksponować w formie donic, wazonów czy lampionów. Złote kolory dodadzą elegancji, a bujna roślinność ociepli ich klimat. Rośliny w złoto-brązowych odcieniach, które świetnie będą pasować to mieczyki, dalie i irysy.

Niezależnie od mody i trendów warto pamiętać o niezmiennych zasadach pielęgnacji ogrodu. Kwiaciarni „Orchidea” oferuje niezbędne nawozy, ziemię, środki ochrony roślin czy narzędzia, które posłużą przy podstawowych pracach w ogrodzie.

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka