• +48 502 21 31 22

Przygotuj się na święta z kwiaciarnią Orchidea

Branża: Usługi Handel Moda Kwiaciarnie

Świąteczne ozdoby, choinki czy pomysłowe prezenty - w Orchidei znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci poczuć w swoim domu magię świąt Bożego Narodzenia.

Wielkimi krokami zbliżają się nasze ulubione, grudniowe święta. O ich odpowiedniej oprawie, o dekoracjach, o pasującej do naszego domu choince lub o prezentach dla naszych bliskich warto pomyśleć już teraz, zanim w świątecznej gorączce zapomnimy o tym, co w tym czasie przecież najważniejsze - o spokoju i radości z czasu spędzonego z naszymi najbliższymi.

Swoją bogatą, bożonarodzeniową ofertę poleca jedno z najlepiej wyposażonych centrów ogrodniczych w regionie - kwiaciarnia Orchidea. W Orchidei klienci znajdą szeroki wybór żywych oraz sztucznych choinek, lampki choinkowe, bombki i ozdoby świąteczne, a także piękne i niepowtarzalne kompozycje świąteczne, wykonywane na indywidualne zamówienie. Floryści Orchidei, na specjalne życzenie, udekorują również choinki czy przygotują ozdoby dla firm i instytucji.

Poszukujący pomysłu na odpowiedni prezent w kwiaciarni znajdą szeroki wybór upominków i pięknych dekoracji - a wszystko to wysokiej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym pomysłem na prezent dla niezdecydowanych mogą być również bony okolicznościowe. W ofercie kwiaciarni Orchidea dla kupujących przygotowano bony o nominałach 20, 50 i 100 zł. Wiele ciekawych promocji i rabatów przewidziano również dla stałych klientów.

Nie czekaj na ostatnią chwilę! Zapoznaj się z szeroką ofertą kwiaciarni Orchidea już teraz! Centrum ogrodnicze serdecznie zaprasza do swojej siedziby w Kornowacu, przy ul. Raciborskiej 54.

Czynne:
pn. - pt.: godz. 8:00-18:00
sob.:  8:00-15:00

Niedziela handlowa 23 grudnia

czynne od 10:00 - 16:00

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka