• +48 502 21 31 22

Spotkanie z Rzecznikiem MŚP Adamem Abramowiczem w Raciborzu

Będzie można wysłuchać prelekcję na temat „Dziesiątki Rzecznika MŚP. Systemowe zmiany dla przedsiębiorców. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców na wzór niemiecki”.

Spotkanie z Rzecznikiem MŚP Adamem Abramowiczem w Raciborzu

Prezydent Miasta Racibórz zaprasza na spotkanie z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców, Adamem Abramowiczem. Będzie to okazja do wysłuchania prelekcji na temat „Dziesiątki Rzecznika MŚP – Systemowe zmiany dla przedsiębiorców. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców na wzór niemiecki”. Po wystąpieniu przewidziano czas na zadawanie pytań. Wydarzenie odbędzie się 15 lutego o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Hotelu Racibor przy ul. Wojska Polskiego 25. Organizatorem jest Miasto Racibórz oraz Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości i Organizacji Pozarządowych.

Adam Krzysztof Abramowicz – powołany na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców 22 czerwca 2018 r. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym i Organizacji Górnictwa Politechniki Lubelskiej oraz studia podyplomowe w zakresie technologii wód, ścieków i odpadów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej. Prowadził z sukcesem własną działalność gospodarczą. Był jednym z głównych inicjatorów, a zarazem prezesem Zarządu Sieci Detalistów „Nasze Sklepy”, która powstała, by chronić małych i średnich przedsiębiorców. Był też jednym z założycieli oraz długoletnim prezesem Izby Gospodarczej Nowej Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej. Aktywna działalność biznesowa zaowocowała jego członkostwem w Radzie Polskiej Izby Handlu. Był radnym Rady Miasta Biała Podlaska oraz aktywnym działaczem samorządowym.

Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Wykorzystując zdobyte w przedsiębiorczości doświadczenie, był m.in. członkiem sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP (wcześniej Komisji Gospodarki) oraz Parlamentarnego Zespołu Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP, a także przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

fot. Biuro Rzecznika MŚP
oprac. /kp/

Podobne artykuły

Wyszukiwarka