• +48 502 21 31 22

Jedziesz na urlop? Zadbaj o bezpieczną podróż!

Branża: Agencje ubezpieczeniowe;   

Dariusz Pojda z agencji INFOSAFE UBEZPIECZENIA radzi, jak zapewnić sobie właściwą ochronę na wakacyjny wyjazd

Artykuł opracowany przez:

Infosafe Spółka z o.o.

agencja ubezpieczeniowa, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komuni...

Firma działa w branżach:
Agencje ubezpieczeniowe

    Wakacje to czas, na który czekamy przez cały rok. Właśnie w tym okresie najczęściej wybieramy się z najbliższymi  na urlop w najdłuższą w ciągu roku podróż samochodem. Zanim jednak dojedziemy na miejsce musimy zmierzyć się ze wzmożonym ruchem na drogach oraz gorszą koncentracją spowodowaną wieloma czynnikami. Samochód również może nam sprawić nieprzyjemną niespodziankę. Dlatego nawet doskonały kierowca, powinien zadbać o dobre ubezpieczenie, które zaoszczędzi sporo nerwów w razie nieprzewidzianych zdarzeń w podróży.

Ważna wygoda
    Z naszych obserwacji wynika, że dla właścicieli samochodów gwarancja wypłaty za rozbity samochód to już za mało. Klienci szukają dzisiaj rozwiązań, które ułatwią im życie w razie kłopotów. Dlatego każdy kierowca kupujący polisę na samochód osobowy w Warcie jest objęty podstawowym pakietem assistance działającym 24 godziny na dobę. Gwarantuje on, że Warta nie zostawi klienta w potrzebie i pomoże mu w razie kłopotów bez względu, czy jest sprawcą, czy poszkodowanym w wypadku.

Bezcenna pomoc
    Wykupując szerszy wariant ubezpieczenia, można liczyć na jeszcze więcej korzyści. Szersze warianty assistance, gwarantują w zależności od wybranego wariantu holowanie nawet bez limitu kilometrów czy wynajem samochodu zastępczego do 30 dni. Co ważne, mając takie ubezpieczenie można liczyć na pomoc ubezpieczyciela nie tylko po wypadku, ale też w razie awarii, w przypadku braku paliwa czy przedziurawienia opony zarówno na terenie Polski jak i Europy. Podczas wakacyjnej podróży taka pomoc może być bezcenna.

Szyby i opony – punkty newralgiczne
    Szyby i opony to punkty newralgiczne samochodu. Nie musi dojść do zdarzenia drogowego, aby je uszkodzić. Wymiana tych części jest kosztowna i często kłopotliwa, dlatego warto rozważyć ich ubezpieczenie, które miesięcznie nie przekracza kosztu litra paliwa.  Co więcej, korzystając z tych ubezpieczeń nie tracimy zniżek za bezszkodowość, a usługa odbywa się bezgotówkowo.
Kłopoty na drodze zdarzają się nawet najbardziej ostrożnym. Zadbaj o swoje auto i zaoszczędź sobie niepotrzebnych nerwów!
    Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka