• +48 502 21 31 22

Podaj swoim gościom jedzenie jak z restauracji

Branża: Spożywcze Piekarnie Pizzerie Restauracje Usługi gastronomiczne - Catering
Projekt: Promocja biznesu

Zamknięcie lokali sprawiło, że nie wiesz jak zorganizować imprezę? Skorzystaj z pysznego cateringu!

Podaj swoim gościom jedzenie jak z restauracji

Zawojski - osobisty szef kuchni to istne panaceum na obecne czasy walki z pandemią. - Twoja impreza lub spotkanie nie może odbyć się w restauracji? Mam dla Ciebie świetną propozycję! Przenoszę poziom potraw do komfortu Twojego domu i mieszkania. Jeśli więc masz właśnie taki problem, bo pandemia pokrzyżowała Twoje plany, pisz prędko, mam jeszcze kilka wolnych terminów - zachęca Zawojski.

Catering z personalnym szefem kuchni to najnowocześniejszy sposób na zrealizowanie własnego przyjęcia w swoim domu, firmie lub na działce poza miastem. Potrawy serwowane przez doświadczonego szefa kuchni bezpośrednio w Twoim domu to gwarancja zachwytu Twoich gości. Dzięki takiej formie wiesz, że potrawy są zrobione z najświeższych produktów, a Twoi goście mogą wypytać szefa o każdy szczegół wykonywanego dania. To połączenie dobrego jedzenia ze świetną zabawą i atrakcją dla gości.

Ideą osobistego szefa kuchni jest głównie to, aby zdjąć z klienta ciężar, jaki spoczywa na nim podczas organizacji przyjęcia w swoim domu, ogrodzie lub na działce. Dzięki temu możesz podać swoim gościom nietuzinkowe, pyszne dania, bez spędzania wielu godzin na zakupach i w kuchni. „Potrawy jak w restauracji w komforcie Twojego domu” – tak brzmi główne założenie.

Przykładowe realizacje można śledzić na Facebooku

Podobe artykuły

Wyszukiwarka