• +48 502 21 31 22

Wesele na najwyższym poziomie – zadbaj o najlepszą muzykę

Branża: Usługi artystyczne;    Projekt: #kupujlokalnie

Nikt nie wyobraża sobie wesela bez muzyki. Można powiedzieć, że odgrywa ona kluczową rolę i w znacznej mierze to od niej zależy, czy goście będą się dobrze bawić. Jeżeli więc poszukujecie sprawdzonego zespołu, który uświetni Wasz najważniejszy dzień – Golden Boys & Girls będzie strzałem w dziesiątkę.

Artykuł opracowany przez:

Golden Boys & Girls Rafał Cybulski

zespół muzyczny

Firma działa w branżach:
Zespoły muzyczne

Zespół składa się z wokalistki, klawiszowca i gitarzysty, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i obycie sceniczne, którego nie da się nie zauważyć. Kapela stawia na różnorodność repertuaru, dzięki czemu każde pokolenie znajdzie dla siebie to, przy czym najbardziej lubi się bawić. Oprócz ponadczasowych piosenek, zespół wykonuje również profesjonalnie opracowane hity z aktualnych list przebojów. Grają zarówno muzykę z lat 70’ 80’, 90’, jak i muzykę biesiadną, największe przeboje disco polo, ballady, a nawet rock’n’rollowe kawałki. Śpiewają w różnych językach, a także oferują dwujęzyczne prowadzenie wesela.

Dobra muzyka to nie wszystko, co proponuje zespół weselny Golden Boys & Girls. Prowadzą oni także zabawy i konkursy, które integrują gości i podsycają chęć do wspólnej zabawy, co z pewnością pozytywnie wpływa na ogólny odbiór wesela. Przez lata wypracowali oni zdolności konferansjerskie, mają świetny kontakt z publicznością i sprawiają, że uczestnicy wesela nie chcą schodzić z parkietu.

Jak sami o sobie mówią, występowanie na scenie to ich największa pasja. Z tego względu do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z wielkim zapałem, dając z siebie 100%. Ponadto korzystają z profesjonalnego sprzętu, który ma ogromny wpływ na jakość występu.

Ponadto cechą wyróżniającą zespół jest otwartość na współpracę i dopasowywanie się do oczekiwań Pary Młodej.

/artykuł sponsorowany/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka