Strona główna » Wiadomości » Usługi artystyczne » Ciocia Klocia bawi i uczy

Ciocia Klocia bawi i uczyMonika Kubica-Skaba, czyli Ciocia Klocia zapewnia dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ciocia Klocia kocha dzieci i pracę z nimi. -Zawsze, kiedy zastanawiałam się nad wyborem swojej zawodowej ścieżki, wiedziałam, że na pewno będzie to praca z dziećmi. Podjęłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Polonistyka Nauczycielska, co łączyło pasję i zainteresowaniami. Od bardzo młodych lat angażuję się w pracę z dziećmi jako instruktor i wychowawca kolonijny. Odkąd sama zostałam mamą, zaczęłam prowadzić również zajęcia i animacje dla najmniejszych dzieci. Nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele ciekawych zajęć można robić z malutkimi dziećmi i jak ważny jest to okres. To, ile uda się wypracować od najmłodszych lat rzutuje na całym życiu - wyjaśnia Monika Kubica-Skaba, na co dzień wcielająca się w rolę animatorki.

Jednak Ciocia Klocia to nie tylko animacje, od 5 lat Monika Kubica-Skaba prowadzi zajęcia teatralne i zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci m.in. w Raciborskim Centrum Kultury, Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach oraz Gminnym Ośrodoku Kultury w Nędzy. Od września ruszają również zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat pod nazwą DZIECI CIOCI KLOCI. - W trakcie zajęć będziemy śpiewać, tańczyć, malować, układać, tworzyć coś z niczego i nic z czegoś. Pojedziemy w dalekie podróże np. na księżyc i w głębiny oceanu. Poznamy różne faktury, kolory, masy, smaki, zagramy na kuchennych naczyniach. Pobawimy się tym, czym mama w domu nie pozwala.

W ramach usługi Ciocia Klocia proponuje nietypowe zabawy, które nie tylko pozwolą na spożytkowanie nieprzebranych pokładów energii, ale przede wszystkim będą czasem spędzonym w sposób kreatywny i nietuzinkowy. Celem zajęć jest rozwój dzieci , które najwięcej uczą się przez zabawę. Warto więc wykorzystać wspólny czas, aby zaowocował on w przyszłości.

W ofercie:

- kreatywne urodzinki

- warsztaty teatralne

- warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 m. ż

- spektakle dla dzieci

- animacje dla dzieci w czasie imprez okolicznościowych, wesela, komunii, pikników, festynów, imprez firmowych

- sensoplastyka

Ciocia Klocia nie jest zwykłą firmą, to grupa ludzi, dla których dzieci są naprawdę ważne.

 

 

Opublikowano: 2019-07-08

Artykuł opracowany we współpracy z:

Powrót do listy »

Więcej artykułów