• +48 502 21 31 22

Wydarzenia

Biznes w Internecie. Kryzys Was nie powstrzyma !

Wydarzenie organizowane przez:

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości

Inkubator wspiera mieszkańców planujących uruchomić działaność gospoda...

Firma działa w branżach:
Inkubatory przedsiębiorczości

Biznes w Internecie. Kryzys Was nie powstrzyma !

Wodzisławski inkubator przedsiębiorczości zaprasza na webinarium

4.06.2020 Godz. 11.00 Czas trwania webinarium : 45 minut

„Wielu analityków mówi, że idą ciężkie czasy i pewnie dużo w tym racji. Czas koronawirusa pokazuje, że zarówno małe lokalne firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje albo się zwijają i zwalniają pracowników albo wręcz przeciwnie – wykorzystują ten czas do rozwoju i wdrażania innowacji. Pierwsza grupa przez lata żyła stabilnie w świecie offline, zupełnie ignorując zmiany i rozwój Internetu oraz rynku e-commerce. Druga grupa równolegle z rozwojem biznesu offline inwestowała w ludzi, sprzęt i rozwiązania do komunikacji i sprzedaży w sieci internetowej. Warto wykorzystać zatem najbliższy czas do rozwoju Twojego biznesu i uruchomienia sprzedaży przez Internet” – mówi Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google, doradca z 17 letnim stażem w branży marketingu internetowego, z którym spotkamy się podczas bezpłatnego webinarum już 28 maja 2020.

Dołącz do webinara i dowiedz się jakie narzędzia i rozwiązania możesz wdrożyć z dnia na dzień do Twojego biznesu i zrobić pierwsze kroki w Internecie. Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie i wiedzę Roberta z realizacji setek kampanii w Polsce i za granicą. Dowiedz się jakich błędów nie popełniać na starcie, aby każda Twoja złotówka była dobrze zainwestowana w reklamę internetową!

Na spotkaniu online z Robertem Duda, który na co dzień szkoli i prowadzi kursy w ramach autorskiej platformy SUKCES W INTERNECIE.pl, dowiesz się ile kosztuje i jak powinna dziś wyglądać Twoja strona internetowa lub sklep internetowy, aby sprzedawał i spełniał aktualne zalecenia Google. Nauczysz się także w co warto zainwestować w pierwszym okresie wchodzenia w internetowy biznes:

  • Od czego i za ile rozpocząć biznes w Internecie?

  • Co to jest reklama w Google Ads (dawniej AdWords)?

  • Co to jest sieć reklamowa Google?

  • Jak tanio i skutecznie reklamować się na YouTube?

  • Co to jest i dlaczego warto zrobić audyt serwisu internetowego?

  • Dlaczego bez Google Analytics lepiej w ogóle nie odpalać biznesu przez Internet?

  • Panel dyskusyjny Q&A.

 

Rejestracja na webinarium poprzez link:
https://sukceswinternecie.clickmeeting.pl/webinar-robert-duda-28052020/register

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo maja mieszkańcy i firmy z Wodzisławia Śląskiego

 

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości

Bilety

Rodzaj biletu Dostępne do Cena VAT Ilość
Bezpłatna rejestracja
Zarejestruj się abyśmy mieli do ciebie kontakt
4 cze 2020 10:44 Bezpłatny -
Suma netto:
Suma brutto:

Wydarzenia powiązane

Wyszukiwarka