• +48 502 21 31 22

Zaproszenie na międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych

- Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Zapisz się i poznaj swoich kontrahentów, podwykonawców, współpracowników - zachęcają organizatorzy.

Komitet Sterujący w imieniu partnerów polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej podpisanego 10 października 2019 r. serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 30 stycznia w godz. 7:30 do 10:00 w Gościńcu Wodzisławskim. Celem głównym spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy, nawiązywanie kontaktów i zamianę kontaktów na kontrakty.

Spotkanie dedykowane WYŁĄCZNIE dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu.

Dwóch prelegentów opowie o tym, co produkuje i kogo poszukuje do współpracy. Będzie też wystawa lokalnych start upów poszukujących inwestora.

7:00 Rejestracja i śniadanie
8:00 Dr. Andreas Glenz - www.prevac.pl
8:15 ing. Pavel Sládeček - www.vyrobaplastu.eu
8:30 Przedstaw się - 30 sekund dla każdego
9:10 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes IG
9:20 Budujemy relacje, rozmowy kuluarowe
10:00 Punktualnie kończymy

Partnerami wydarzenia są: Izby Gospodarcze i Cechy z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Żor, Forum Firm z Radlina, Urzędy Miast z Wodzisławia, Raciborza, Żor, Jastrzębia i Rybnika, Powiat Wodzisławski, Gminy Godów i Gorzyce; Okresní hospodářské komory Karviná, Opava, Bruntál, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Havířovsko-karvinský kovo klastr, z.s. Statutární města Karviná a Opava, města Bruntál a Krnov, obec Horní Suchá.

O prelegentach:

Dr. Andreas Glenz Prezes firmy PREVAC, która jest wiodącym na świecie producentem aparatury naukowo-badawczej przeznaczonej do prowadzenia badań i eksperymentów w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Dr Andreas Glenz jest człowiekiem, który świetnie potrafi łączyć świat nauki i biznesu. Jest wizjonerem, aktywistą, człowiekiem czynu, mocno zaangażowanym w sprawy społeczne jak i ekologię. Bliski jego sercu jest los młodych ludzi a tym samym temat reformy szkolnictwa, głównie zawodowego. Jest on bardzo cenionym menedżerem, który ma na swoim koncie liczne tytuły i wyróżnienia, m.in.: "Srebrną Odznakę Honorową" Sejmiku Województwa Śląskiego, tytuł "Człowieka Roku 2014" w kategoriach "Biznes" i "Nagroda Internautów" w plebiscycie tuwodzislaw.pl, tytuł "Menedżera Roku" nadany przez Stowarzyszenie Managerów na Śląsku, tytuł "Przyjaciel Wodzisławskiej Oświaty". Dr Glenz jest również laureatem "Gorzyckiej Perły 2016". Uzyskał "Medal 70-lecia Instytutu Odlewnictwa w Krakowie". W 2016 r. otrzymał nominację do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Polskiego Oskara Biznesu a w 2016 i 2017 r. do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni dr Glenz otrzymał tytuł "Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2016".

Ing. Pavel Sládeček - właściciel. Spółka Avance Europe s r.o. pracuje szereg lat w produkcji komponentów plastikowych dla biznesu, jak i dla sektora prywatnego. Realizuje rozwiązania kompleksowe dla klientów, jak i produkcję wyrobów własnych. Jest zainteresowana, by rozszerzyć swoje działanie na polski rynek w następujących trzech sferach:
1. Produkcja plastików wtryskiwaniem
Spółka produkuje plastik dla klienta od propozycji kształtu, sprawdzenie funkcji i tworzenie designu aż do gotowej części z tworzyw sztucznych wyprodukowanej w swojej tłoczni. Usługa zawiera 3D model przyszłego produktu z tworzyw sztucznych w wersji cyfrowej z możliwością symulacji obciążenia mechanicznego części, sprawdzenie części ruchomych, kolorystyką i cały szereg innych funkcji. Firma proponujemy dobre ceny i krótkie terminy dostaw. Jest zainteresowana realizacją zamówień prosto dla klientów w Polsce lub dla firmy, która by pośredniczyła usługi. Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem https://www.vyrobaplastu.eu/
2. Modułowe podłogi plastikowe
Jest to produkt własny firmy. Modułowe podłogi plastikowe są nowoczesnymi wykładzinami podłogowymi oferującymi szeroki zakres zastosowań we wszystkich obszarach biznesu i sektora prywatnego. Spółka oferuje kilka rodzajów podłóg plastikowych i gumowych. Jest zainteresowana nawiązaniem współpracy w zakresie dystrybucji w Polsce. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.plastovepodlahy.eu/
3. Granulaty plastikowe
Bylibyśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą w Polsce, która zajmuje się sprzedażą granulatów do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych - surowców i surowców wtórny

Partnerzy medialni: Plusy Dla Biznesu, Gazeta Informator, Raciborz.com.pl i Grupa Medialna tuPolska

Zapisy na https://evenea.pl/event/spg/

Podobe artykuły

Wyszukiwarka