• +48 502 21 31 22

Zatrzymaj młody wygląd z Beauty Derm

Branża: Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne

Wolumetria twarzy modeluje i przywraca właściwy kształt, zachowując młody wygląd na dłużej.

Artykuł opracowany przez:

Beauty Derm Kosmetologia Estetyczna Izabela Kisała

kosmetologia estetyczna

Firma działa w branżach:
Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne
Salony urody, kosmetyczne, usługi mobilne

Pożegnaliśmy lato i nadszedł czas na regenerację skóry po letnim okresie. Zazwyczaj skóra jest mocno przesuszona, pojawić się mogły także przebarwienia. Z pomocą przychodzą nam peelingi, dzięki którym zniwelujemy przebarwienia oraz blizny, wyrównamy koloryt, uzyskamy ujędrnienie i rozświetlenie skóry. Skórę nawilżymy wykonując mezoterapię igłową, dzięki niej skóra stanie się także bardziej elastyczna i gładsza. Należy pamiętać, że taka skóra wolniej się starzeje, a co za tym idzie mamy mniej zmarszczek.

Zadbana skóra to jedno, ale z wiekiem zaczyna nam również brakować w wyglądzie twarzy zarysowanych policzków, linii żuchwy, jędrnych, pełnych ust. Niestety, proces starzenia jest nieunikniony, zaczyna nam wtedy brakować tkanki tłuszczowej podskórnej, tracimy wówczas owal i objętość twarzy, zmienia się układ kostny, któremu brakuje gęstości. To powoduje, że twarz zaczyna nam się spłaszczać. Ustom, które są atrybutem kobiecości, brakuje jędrności. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego, którego stężenie wraz z wiekiem maleje, możemy przywrócić ich piękny wygląd, wyrównać asymetrię, a wąskim ustom nadać większy kształt. - Dla mnie ważne jest, by pacjentka dobrze się czuła po wypełnieniu ust kwasem, by nadać im jak najbardziej naturalny wygląd - mówi Izabela Kisała z Beauty Derm. 

Wolumetria twarzy to zabiegi, dzięki którym możemy rozwiązać wyżej opisane problemy. Ich celem jest modelowanie twarzy i przywrócenie jej właściwego kształtu. Przy tych zabiegach wypełniamy kości policzkowe, bruzdy nosowo - wargowe, podnosimy kąciki ust, wypełniamy podbródek, skronie, poprawimy nos i okolice oczodołów. Wszędzie gdzie brakuje nam objętości tkanek. - Do tych zabiegów wykorzystujemy kwas hialuronowy. Preparaty są odpowiednio dobrane, mają dłuższe działanie, a po wstrzyknięciu nadają twarzy młodszy wygląd. Wypełniacze te dodają objętości tkankom miękkim w tych miejscach, w których ubytek tkanki tłuszczowej był największy. Efekty są widoczne zaraz po zabiegu - wyjaśnia Izabela Kisała. 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka