• +48 502 21 31 22

PFRON. Przedsiębiorco! Obniż koszty i uzyskaj dofinansowania

Branża: Usługi rachunkowe, księgowe, kadr, płac, BHP

Współpracując z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami okazuje się, że duże pieniądze można zaoszczędzić zatrudniając osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, jak również u tych będących aktualnie w zatrudnieniu (nieposiadających orzeczenia).

Artykuł opracowany przez:

BHP-EX Daniel Ciężkowski

Kompleksowa obsługa firm, doradztwo, szkolenia, kursy, seminaria, stał...

Firma działa w branżach:
Kursy i szkolenia

Jestem pełnomocnikiem ds. PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) w zakładach pracy na terenie Raciborza i okolic, gdzie na przestrzeni kilku lat udało się uzyskać około 1,2 miliona złotych.  
Umożliwiłem uzyskanie dodatkowych oszczędności zakładom pracy zatrudniającym powyżej 25 osób minimalizując koszty na PFRON lub nawet rezygnując z obowiązkowych wpłat.

Uzyskana na przestrzeni 10 lat wiedza, na którą składają się zrealizowane co miesięczne wnioski, złożone sprawozdania oraz korekty deklaracji DEK-I-O pozwoliły na jeszcze większą realizację zadań w tym zakresie.

Każdy zakład, nie tylko ZPCHR (Zakład Pracy Chronionej), może zatrudnić osoby z uzyskanym stopniem niepełnosprawności. Nie ma praktycznie większych przeciwwskazań do zatrudnienia takich pracowników. 

Kwota bezzwrotnych dofinansowań sięga do 2400 zł miesięcznie dla każdego zakładu pracy.

Możliwe są również dofinansowania do składek ZUS przedsiębiorców posiadających orzeczony stopień niepełnosprawności lub decyzję lekarza orzecznika ZUS.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, spotkań i weryfikacji stanu zatrudnienia, w celu omówienia współpracy, a w szczególności znalezienia oszczędności, o których mowa na wstępie.


Mgr inż. Daniel Ciężkowski
Pełnomocnik ds. PFRON


 

Podobe artykuły

Wyszukiwarka